Тонировочная пленка ARMOLAN NRE 35 (уголь/неметалл)


Нет в наличии
3119 грн.
Наличные:
3119 грн
Безнал:
3899 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ARMOLAN NRE 35 (уголь/неметалл) - Тонировочная пленка

Цвет: Уголь/неметалл
Светопропускание: 35%
Ширина: 1,524 м.
Длина: 30,48 м.
Площадь рулона: 46.45 м.
Страна производитель: США

Armolan NRE 05 - окрашенные пленки. Цвет древесный уголь, классический графитово-зеленоватый оттенок. Представлена в трех защитных факторах 5, 15 и 35% светопропускания. Пленки хорошо формуются на гнутых стеклах. В рулоне пленка
Читать полностью
Технічні параметри:

ARMOLAN NRE 35 (вугілля/неметал) - Тонувальна плівка

Колір: Вугілля/неметал
Світлопропускання: 35%
Ширина: 1,524 м.
Довжина: 30,48 м.
Площа рулону: 46.45 м.
Країна виробник: США

Armolan NRE 05 - пофарбовані плівки. Колір деревне вугілля, класичний графитово-зеленуватий відтінок. Представлена в трьох захисних факторах 5, 15 і 35% світлопропускання. Плівки добре формуються на гнутих стеклах. В рулоні плівка знаходиться на внутрішній стороні витка, захисна підкладка на зовнішній.

Плівка Armolan (Армолан) - це продукція американської компанії, яка відома у всьому світі, як найбільший виробник віконних плівок. Багато років під маркою Armolan випускається продукція високого рівня якості. Асортиментний ряд товарної позиції «плівки Armolan» Армолан отримала заслужену популярність і визнання в сегменті продажів віконних плівок завдяки неперевершеним якісним характеристикам. Рівень технічного оснащення та масштаби діяльності виробника дозволяють охопити всі процеси виробництва, проконтролювати якісні показники продукції на кожному етапі.

Всі новітні технології та сучасні розробки знайшли своє відображення у виробництві плівки Армолан. Унікальне запатентоване покриття Armolan - надійний захист від подряпин, відоме у всьому світі. Дане плівкове покриття гарантує збереження новизни і чистоти плівки протягом усього терміну експлуатації. Ряд переваг плівки Armolan можна нескінченно продовжувати. Продукція марки повністю адаптована до сезонних змін клімату і не втрачає своїх властивостей в діапазоні температур від -40 С до +80 С. Бездоганна якість товару підтверджена виробником. На всі види плівки для скла поширюється гарантія проти утворення тріщин і відшаровування.

Високотехнологічний процес виробництва плівки, постійний контроль якості на всіх етапах виготовлення полімеру будь-якого виду забезпечили компанії лідируючі позиції на ринку. Плівки для стекол, що випускаються під даною маркою - це, дійсно, унікальна і ексклюзивна продукція.

Плівка Armolan - це бездоганна якість, довговічність і відмінні експлуатаційні властивості.

Тип
неметаллизированная
Ширина
152 (см)
Длина
3048 (см)
Степень пропускания света
35 (%)
Особенности
Защита от царапин
Цвет
Черный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ARMOLAN» в категории «Тонировочная пленка»
Показать все модели