Тонировочная пленка ARMOLAN LR CH 05 (уголь/металл)


Нет в наличии
4028 грн.
Наличные:
4028 грн
Безнал:
5035 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ARMOLAN LR CH 05 (уголь/металл) - Тонировочная пленка

Цвет: Уголь/неметалл
Светопропускание: 5%
Ширина: 1,524 м.
Длина: 30,48 м.
Площадь рулона: 46.45 м.
Страна производитель: США

Armolan LR CH - окрашенные пленки. Цвет древесный уголь, классический графитово-зеленоватый оттенок. Представлена в трех защитных факторах 5, 15 и 35% светопропускания. В рулоне пленка находится на наружной стороне витка, защитная
Читать полностью
Технічні параметри:

ARMOLAN LR CH 05 (вугілля/метал) - Тонувальна плівка

Колір: Вугілля/метал
Світлопропускання: 5%
Ширина: 1,524 м.
Довжина: 30,48 м.
Площа рулону: 46.45 м.
Країна виробник: США

Armolan LR CH - пофарбовані плівки. Колір деревне вугілля, класичний графитово-зеленуватий відтінок. Представлена в трьох захисних факторах 5, 15 і 35% світлопропускання. В рулоні плівка знаходиться на зовнішній стороні витка, захисна підкладка на внутрішній. Розмір рулону 1,524 м * 30,48 м.

Плівка Armolan (Армолан) - це продукція американської компанії, яка відома у всьому світі, як найбільший виробник віконних плівок. Багато років під маркою Armolan випускається продукція високого рівня якості. Асортиментний ряд товарної позиції «плівки Armolan» Армолан отримала заслужену популярність і визнання в сегменті продажів віконних плівок завдяки неперевершеним якісним характеристикам. Рівень технічного оснащення та масштаби діяльності виробника дозволяють охопити всі процеси виробництва, проконтролювати якісні показники продукції на кожному етапі.

Всі новітні технології та сучасні розробки знайшли своє відображення у виробництві плівки Армолан. Унікальне запатентоване покриття Armolan - надійний захист від подряпин, відоме у всьому світі. Дане плівкове покриття гарантує збереження новизни і чистоти плівки протягом усього терміну експлуатації. Ряд переваг плівки Armolan можна нескінченно продовжувати. Продукція марки повністю адаптована до сезонних змін клімату і не втрачає своїх властивостей в діапазоні температур від -40 С до +80 С. Бездоганна якість товару підтверджена виробником. На всі види плівки для скла поширюється гарантія проти утворення тріщин і відшаровування.

Високотехнологічний процес виробництва плівки, постійний контроль якості на всіх етапах виготовлення полімеру будь-якого виду забезпечили компанії лідируючі позиції на ринку. Плівки для стекол, що випускаються під даною маркою - це, дійсно, унікальна і ексклюзивна продукція.

Плівка Armolan - це бездоганна якість, довговічність і відмінні експлуатаційні властивості.

Тип
металлизированная
Ширина
152 (см)
Длина
3048 (см)
Степень пропускания света
5 (%)
Особенности
Защита от царапин
Цвет
Черный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ARMOLAN» в категории «Тонировочная пленка»
Показать все модели