Нет в наличии
5901 грн.
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Vision Drive Safebox-120

Цифровое устройство видеозаписи SafeBOX-120 является своего рода черным ящиком, который беспристрастно фиксирует все происходящие события. Основным предназначением устройства видеозаписи SafeBOX-120 является съемка видео, которое при возникновении дорожно-транспортного происшествия может стать неоспоримым доказательством либо виновности, либо невиновности водителя. Кроме этого, автомобильный регистратор SafeBOX-120 незаменимо при
Читать полностью
Vision Drive Safebox-120

Цифровий пристрій відеозапису SafeBOX-120 є свого роду чорним ящиком, який неупереджено фіксує всі події, що відбуваються. Основним призначенням пристрою відеозапису SafeBOX-120 є зйомка відео, яке при виникненні дорожньо-транспортної пригоди може стати незаперечним доказом або винності, або невинності водія. Крім цього, автомобільний реєстратор SafeBOX-120 незамінне при здійсненні паркування транспортного засобу, в результаті чого нерідко можуть виникнути різні неприємні ситуації.

Значним перевагою пристрою відеозапису SafeBOX-120 є те, що воно веде зйомку всього, що відбувається як на дорозі, так і в салоні автомобіля. Це є запорукою безпеки водія від впливів як зовні, так і всередині автомобіля. Крім зображення пристрій відеозапису SafeBOX-120 фіксує і звуки як проїжджої частини, так і в салоні транспортного засобу. Дві камера пристрою відеозапису SafeBOX-120 мають дозвіл 1,3 мегапікселя.

При виникненні позаштатної ситуації на дорозі, в результаті якої відбулося різке гальмування автомобіля, відеоматеріал, знятий на пристрій відеозапису SafeBOX не зникає, а автоматично зберігається на карту пам'яті. Важливий і той факт, що якщо пристрій відеозапису SafeBOX змінює свій стан, то тут же відбувається голосове повідомлення про це, наприклад, при виникненні помилок в роботі пристрою відеозапису SafeBOX або при низькому заряді батареї.

Наявність модуля GPS дозволяє з високою точністю визначити місце дорожньо-транспортної пригоди і простежити весь шлях руху автомобіля. Програмне забезпечення пристрою відеозапису SafeBOX, яке встановлюється автоматично, розташовується на карті пам'яті SD. Автоматично здійснюється і настройка яскравості, що є досить зручним і практичним. А знятий матеріал з дозволом VGA можна переглянути на будь-якому комп'ютері.

У комплект пристрою відеозапису SafeBOX включені карта пам'яті SD і пристрій для її читання, кріплення, кабель виведення і два кабелі живлення, одне з яких відбувається опціонально, а другий спосіб - від прикурювача автомобіля.

Тип
Универсальный
Разрешение записи
640x480 (VGA)
Корпус
моноблок
Оснащение
GPS
Функции
G-сенсор
Тип крепления
не поворотное
Количество камер
2
Угол обзора
120
Экран
нет
Аккумулятор
нет
Процессор
-
Максимальный объем карты памяти
32 (Gb)
Тип карты памяти
SD
Порты и разъемы
AV
Цвет
черный
Разрешение сенсора
1.3 (Мп)
Страна производитель
Корея

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «VisionDrive» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели