Нет в наличии
6348 грн.
Наличные:
6348 грн
Безнал:
7618 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Vision Drive Safebox-120

Цифровое устройство видеозаписи SafeBOX-120 является своего рода черным ящиком, который беспристрастно фиксирует все происходящие события. Основным предназначением устройства видеозаписи SafeBOX-120 является съемка видео, которое при возникновении дорожно-транспортного происшествия может стать неоспоримым доказательством либо виновности, либо невиновности водителя. Кроме этого, автомобильный регистратор SafeBOX-120 незаменимо при
Читать полностью
Vision Drive Safebox-120

Цифровий пристрій відеозапису SafeBOX-120 є свого роду чорним ящиком, який неупереджено фіксує всі події, що відбуваються. Основним призначенням пристрою відеозапису SafeBOX-120 є зйомка відео, яке при виникненні дорожньо-транспортної пригоди може стати незаперечним доказом або винності, або невинності водія. Крім цього, автомобільний реєстратор SafeBOX-120 незамінне при здійсненні паркування транспортного засобу, в результаті чого нерідко можуть виникнути різні неприємні ситуації.

Значним перевагою пристрою відеозапису SafeBOX-120 є те, що воно веде зйомку всього, що відбувається як на дорозі, так і в салоні автомобіля. Це є запорукою безпеки водія від впливів як зовні, так і всередині автомобіля. Крім зображення пристрій відеозапису SafeBOX-120 фіксує і звуки як проїжджої частини, так і в салоні транспортного засобу. Дві камера пристрою відеозапису SafeBOX-120 мають дозвіл 1,3 мегапікселя.

При виникненні позаштатної ситуації на дорозі, в результаті якої відбулося різке гальмування автомобіля, відеоматеріал, знятий на пристрій відеозапису SafeBOX не зникає, а автоматично зберігається на карту пам'яті. Важливий і той факт, що якщо пристрій відеозапису SafeBOX змінює свій стан, то тут же відбувається голосове повідомлення про це, наприклад, при виникненні помилок в роботі пристрою відеозапису SafeBOX або при низькому заряді батареї.

Наявність модуля GPS дозволяє з високою точністю визначити місце дорожньо-транспортної пригоди і простежити весь шлях руху автомобіля. Програмне забезпечення пристрою відеозапису SafeBOX, яке встановлюється автоматично, розташовується на карті пам'яті SD. Автоматично здійснюється і настройка яскравості, що є досить зручним і практичним. А знятий матеріал з дозволом VGA можна переглянути на будь-якому комп'ютері.

У комплект пристрою відеозапису SafeBOX включені карта пам'яті SD і пристрій для її читання, кріплення, кабель виведення і два кабелі живлення, одне з яких відбувається опціонально, а другий спосіб - від прикурювача автомобіля.

Разрешение записи
640x480 (VGA)
Угол обзора
120
Тип крепления
не поворотное
Экран
нет
Аккумулятор
нет
Тип карты памяти
SD
Максимальный объем карты памяти
32
Разрешение сенсора
1.3
Цвет
черный
Оснащение
GPS
Порты и разъемы
AV
Корпус
моноблок
Тип
Универсальный
Дополнительно
G-сенсор
Страна производитель
Корея
Количество камер
2
Бренд
VisionDrive

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «VisionDrive» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели