Тонировочная пленка LUXMAN HPX 35 (уголь)


Нет в наличии
8313 грн.
Наличные:
8313 грн
Безнал:
9976 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

LUXMAN HPX 35 (уголь) - Тонировочная пленка

Цвет: Уголь
Светопропускание: 35%
Ширина: 1,524 м.
Длина: 30,48 м.
Площадь рулона: 46.45 м.
Страна производитель: США

Luxman HPX - двухслойные пленки глубокой окраски с металлизированным слоем, обеспечивающим дополнительную защиту от нагревания салона автомобиля и защищающим окрашенные слои от выгорания. Цвет - уголь. Пленки хорошо формуются на гнутых стеклах.
Читать полностью
Технічні параметри:

LUXMAN HPX 35 (вугілля) - Тонувальна плівка

Колір: Вугілля
Світлопропускання: 35%
Ширина: 1,524 м.
Довжина: 30,48 м.
Площа рулону: 46.45 м.
Країна виробник: США

Luxman HPX - двошарові плівки глибокого забарвлення з металізованим шаром, що забезпечує додатковий захист від нагрівання салону автомобіля і захищає пофарбовані шари від вигорання. Колір - вугілля. Плівки добре формуються на гнутих стеклах. Представлена ​​в чотирьох захисних факторах 5,15,35 і 50% світлопропускання. В рулоні плівка знаходиться на внутрішній стороні витка, захисна подложка- на зовнішній. На захисному шарі Прісутсвуєт фірмовий логотип. Плівка спеціально була створена для заміни плівки Llumar, завдяки спеціальному покриттю плівка має високу тепловіддачу і може служити більше 7ми років.

LUXMAN HPX - високі показники, отримані завдяки використанню нанотехнологій - «Crystal Vizion» - найвища контрастність з ідеальною прозорістю, антистатичні властивості.

Якісна плівка, виготовлена ​​з дотриманням технологій, що пройшла сертифікацію і наклеєна відповідно до технічних вимог, не відшаровується і не пузириться навіть під впливом несприятливих погодних умов, вологості, перепаду температур і т. п.

Плівка для тонування стекол являє собою своєрідний «бутерброд» - кілька шарів полімеру, які перемежовуються шарами барвника і металевого напилення, а також захисний верхній шар. У сукупності ці шари захищають від спеки та холоду, сонячних променів і шкідливих атмосферних впливів. Якісна плівка не тільки прикрашає автомобіль, але й береже ваші очі, яким може зашкодити дешеве покриття.

Тонування стекол авто повинно виконуватися в спеціальній майстерні. Хоча здається, що немає нічого складного в наклеюванні плівки, насправді в цьому процесі багато тонкощів, і він вимагає особливого досвіду. Крім того, застосовується спеціальне обладнання, а іноді доводиться навіть демонтувати обшивку.

Тип
металлизированная
Ширина
152 (см)
Длина
3048 (см)
Степень пропускания света
35 (%)
Особенности
Защита от царапин, Защита от выгорания
Цвет
Черный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «LUXMAN» в категории «Тонировочная пленка»
Показать все модели