Нет в наличии
5103 грн.
Наличные:
5103 грн
Безнал:
6124 грн
Кредит ПУМБ:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

Автомобильный видеорегистратор VisionDrive VD-3000 удобен и прост в эксплуатации, его крепеж также не составляет никаких проблем. Чтобы установить автомобильный видеорегистратор VisionDrive VD-3000 на лобовое стекло требуется всего лишь зафиксировать его с помощью липкой поверхности, которая позволяет быстро и надежно закрепить видеорегистратор для автомобиля, после чего можно начинать запись, которая отличается высоким качеством и сохраняет данные, полученные со
Читать полностью
Автомобільний відеореєстратор VisionDrive VD-3000 зручний і простий в експлуатації, його кріплення також не складає жодних проблем. Щоб встановити автомобільний відеореєстратор VisionDrive VD-3000 на лобове скло потрібно всього лише зафіксувати його за допомогою липкої поверхні, яка дозволяє швидко і надійно закріпити відеореєстратор для автомобіля, після чого можна починати запис, яка відрізняється високою якістю і зберігає дані, отримані з супутника.

Відеозйомка може проводитися в двох дозволах: 1280х960 і 640х480. У першому випадку зйомка ведеться зі швидкістю п'ятнадцять кадрів в секунду, а в другому - тридцять кадрів в секунду. Відеозапис на автомобільний відеореєстратор VisionDrive VD-3000 ведеться в безперервному режимі і з моменту підключення живлення. Запис звуку відбувається синхронно із записом відео. Висока якість зйомки забезпечується навіть вночі. Не менш цікавою особливістю автомобільного відеореєстратора VisionDriveVD-3000 є те, що він в моменти різких прискорень, гальмувань і поворотів автомобіля подає попереджувальний звуковий сигнал водієві.

Автомобільний відеореєстратор VisionDrive VD-3000 обладнаний модулем GPS, за допомогою якого можна визначити час, розташування, швидкість, траєкторію руху автомобіля. При виникненні аварійної ситуації VisionDrive VD-300 автоматично зберігає відеозапис. Автовласник за бажанням може встановити пароль на програму VD Analyzer. Автомобільний відеореєстратор VisionDrive VD-3000 підтримує карти пам'яті SD і SDHC розміром до шістнадцяти гігабайт, а в комплекті має карту пам'яті на чотири гігабайти.

Крім кріплення і карти пам'яті, комплектація автомобільного відеореєстратора VisionDrive VD-3000 включає в себе комплект для проводки кабелю і кабель живлення від бортової мережі автомобіля


Комплектація VisionDrive VD-3000
Відеореєстратор автомобільний VD-3000 1 шт.
SD-карта на 4 Гб. 1 шт.
Адаптер для живлення від прикурювача 1 шт.
Картрідер 1 шт.
Кронштейн для кріплення на лобовому склі 1 шт.
Кронштейн для кріплення кабелю 1 шт.
Інсукція по експлуатації авто відеореєстратора 1 шт.

Разрешение записи
HD 720p-1280x720
Угол обзора
120
Тип
Универсальный
Корпус
моноблок
Оснащение
GPS
Функции
G-сенсор
Тип крепления
не поворотное, наклейка
Количество камер
1
Диагональ экрана
2.4 (дюймы)
Максимальный объем карты памяти
16 (Gb)
Тип карты памяти
SD
Цвет
Черный
Разрешение сенсора
1.3 (Мп)
Страна производитель
Корея
Встроенный GPS
Есть
Экран
Есть

Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    читаю отзыв выше и удивляюсь, думаю тут произошла ошибка или попался брак. регистратор очень удобный, я быстро разобрался в настройках. удобно крепится, не мешает обзору в авто. есть GPS.

    Денис, 23.07.2013

    пользуюсь чуть меньше года. Жалею, деньги на ветер. Качество записи на 3-. месяц назад вообще перестал включаться, включается очень долго. Из плюсов только габариты и крепеж.

    Святослав, 21.06.2013

Другие модели марки «VisionDrive» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели