Тонировочная пленка ELIT ARMOLAN Ice Cool 80 (Blue)


Нет в наличии
25730 грн.
Наличные:
25730 грн
Безнал:
30878 грн
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ELIT ARMOLAN Ice Cool 80 (Blue) - Тонировочная пленка

Цвет: Синий
Светопропускание: 80%
Ширина: 1,524 м.
Длина: 30,48 м.
Площадь рулона: 46.45 м.
Страна производитель: США

Автомобильная тонировочная пленка Ice Cool​ - пленка для тонировки лобового стекла и стекол зоны обзора. Благодаря хорошей металлизации, пленка, кроме защиты от ультрафиолетового излучения обладает хорошими теплоотражающими
Читать полностью
Технічні параметри:

ELIT ARMOLAN Ice Cool 80 (Blue) - Тонувальна плівка

Колір: Синій
Світлопропускання: 80%
Ширина: 1,524 м.
Довжина: 30,48 м.
Площа рулону: 46.45 м.
Країна виробник: США

Автомобільна тонувальна плівка Ice Cool - плівка для тонування лобового скла та вікон зони огляду. Завдяки хорошій металізації, плівка, крім захисту від ультрафіолетового випромінювання володіє хорошими тепловідбивними властивостями при незначному затемненні. При цьому, тепловідбивні властивості плівки Ice Cool приблизно відповідають металізованим плівкам, проникним 38-40% світла. Екрануючи теплову сонячну енергію, плівки цієї серії забезпечують комфорт в салоні автомобіля, при цьому не створюючи затемнення лобового скла. Крім цього, завдяки ультрафіолетовому фільтру плівка зменшує навантаження на очі водія, зменшує вигоряння салону під дією сонячних променів. Високе світлопропускання не перешкоджає управлінню автомобілем навіть в темний час доби, і не вступає в протиріччя з нормами ДАІ по світлопропусканню передніх стекол і стекол зони огляду.

Плівка Armolan (Армолан) - це продукція американської компанії, яка відома у всьому світі, як найбільший виробник віконних плівок. Багато років під маркою Armolan випускається продукція високого рівня якості. Асортиментний ряд товарної позиції «плівки Armolan» Армолан отримала заслужену популярність і визнання в сегменті продажів віконних плівок завдяки неперевершеним якісним характеристикам. Рівень технічного оснащення та масштаби діяльності виробника дозволяють охопити всі процеси виробництва, проконтролювати якісні показники продукції на кожному етапі.

Всі новітні технології та сучасні розробки знайшли своє відображення у виробництві плівки Армолан. Унікальне запатентоване покриття Armolan - надійний захист від подряпин, відоме у всьому світі. Дане плівкове покриття гарантує збереження новизни і чистоти плівки протягом усього терміну експлуатації. Ряд переваг плівки Armolan можна нескінченно продовжувати. Продукція марки повністю адаптована до сезонних змін клімату і не втрачає своїх властивостей в діапазоні температур від -40 С до +80 С. Бездоганна якість товару підтверджена виробником. На всі види плівки для скла поширюється гарантія проти утворення тріщин і відшаровування.

Високотехнологічний процес виробництва плівки, постійний контроль якості на всіх етапах виготовлення полімеру будь-якого виду забезпечили компанії лідируючі позиції на ринку. Плівки для стекол, що випускаються під даною маркою - це, дійсно, унікальна і ексклюзивна продукція.

Плівка Armolan - це бездоганна якість, довговічність і відмінні експлуатаційні властивості.

Тип
металлизированная
Ширина
152 (см)
Длина
3048 (см)
Степень пропускания света
80 (%)
Особенности
Защита от царапин
Цвет
Синий

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ELIT ARMOLAN» в категории «Тонировочная пленка»
Показать все модели