Тонировочная пленка ELIT ARMOLAN Carbon 3D (1,53x50м/п)


Нет в наличии
317 грн.
Наличные:
317 грн
Безнал:
380 грн
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ELIT ARMOLAN Carbon 3D (1,53x50м/п) - Тонировочная пленка

ТЮНИНГ КАРБОН
Ширина: 1,53 м.
Страна производитель: США

Плёнка Armolan (Армолан) – это продукция американской компании, которая известна во всем мире, как крупнейший производитель оконных пленок. Многие годы под маркой Armolan выпускается продукция высокого уровня качества. Ассортиментный ряд товарной позиции «пленки Armolan» Армолан получила заслуженную
Читать полностью
Технічні параметри:

ELIT ARMOLAN Carbon 3D (1,53x50м/п) - Тонувальна плівка

ТЮНІНГ КАРБОН
Ширина: 1,53 м.
Країна виробник: США

Плівка Armolan (Армолан) - це продукція американської компанії, яка відома у всьому світі, як найбільший виробник віконних плівок. Багато років під маркою Armolan випускається продукція високого рівня якості. Асортиментний ряд товарної позиції «плівки Armolan» Армолан отримала заслужену популярність і визнання в сегменті продажів віконних плівок завдяки неперевершеним якісним характеристикам. Рівень технічного оснащення та масштаби діяльності виробника дозволяють охопити всі процеси виробництва, проконтролювати якісні показники продукції на кожному етапі.

Всі новітні технології та сучасні розробки знайшли своє відображення у виробництві плівки Армолан. Унікальне запатентоване покриття Armolan - надійний захист від подряпин, відоме у всьому світі. Дане плівкове покриття гарантує збереження новизни і чистоти плівки протягом усього терміну експлуатації. Ряд переваг плівки Armolan можна нескінченно продовжувати. Продукція марки повністю адаптована до сезонних змін клімату і не втрачає своїх властивостей в діапазоні температур від -40 С до +80 С. Бездоганна якість товару підтверджена виробником. На всі види плівки для скла поширюється гарантія проти утворення тріщин і відшаровування.

Високотехнологічний процес виробництва плівки, постійний контроль якості на всіх етапах виготовлення полімеру будь-якого виду забезпечили компанії лідируючі позиції на ринку. Плівки для стекол, що випускаються під даною маркою - це, дійсно, унікальна і ексклюзивна продукція.

Плівка Armolan - це бездоганна якість, довговічність і відмінні експлуатаційні властивості.

Тип
неметаллизированная
Ширина
153 (см)
Длина
500 (см)
Степень пропускания света
5000 (%)
Особенности
Защита от царапин
Цвет
Черный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ELIT ARMOLAN» в категории «Тонировочная пленка»
Показать все модели