Тонировочная пленка ARMOLAN ELIT PPF (1,22x15,24)


Нет в наличии
28264 грн.
Наличные:
28264 грн
Безнал:
33919 грн
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ARMOLAN ELIT PPF (1,22x15,24) - Тонировочная пленка

Пленка для лакокрасочного покрытия
Цвет: прозрачная
Ширина: 1,22 м.
Длина: 15,24 м.
Размер рулона: 1,22x15,24 м
Страна производитель: США

Теперь можно защитить не только автомобильные стекла, но и кузов автомобиля! Новая пленка для автомобильной эмали PPF - первая абсолютно прозрачная защитная пленка. Продукт предназначен для создания невидимой защиты эмали
Читать полностью
Технічні параметри:

ARMOLAN ELIT PPF (1,22x15,24) - Тонувальна плівка

Плівка для лакофарбового покриття
Колір: прозора
Ширина: 1,22 м.
Довжина: 15,24 м.
Розмір рулону: 1,22x15,24 м
Країна виробник: США

Тепер можна захистити не тільки автомобільні стекла, але і кузов автомобіля! Нова плівка для автомобільної емалі PPF - перша абсолютно прозора захисна плівка. Продукт призначений для створення невидимого захисту емалі від появи подряпин і інших механічних пошкоджень.

Висока еластичність плівки дозволяє встановлювати її на поверхні з будь-якою кривизною.

Професійна уретанова плівка PPF володіє унікальною структурою, яка не має аналогів серед конкурентів. Товщина самої уретанової плівки становить 6 mil, клейового шару - 2 mil. Як і у випадку з тонуючими автомобільними плівками, клейовий шар захищений прозорою антиадгезійною плівкою товщиною 2 mil. Захисна плівка для автоемалі PPF не залишає слідів на емалі, легко наноситься і миється. володіє унікальною структурою, яка не має аналогів серед конкурентів.

За вашим бажанням захисна плівка може бути установленка на будь-які забарвлені або хромованих частини автомобіля, включаючи фари, дзеркала, пороги, кришку бензобака, кромки дверей та ін. Зазвичай, антігравійная плівка рекомендуеться для застосування на передній частині машини - відповідно, на капоті і бампері. Це особливо актуально для автомобілів з низьким кліренсом, оскільки такі машини найбільш часто пошкоджуються разноманітними предметами, що вилітають з-під коліс оточуючого транспорту.

Плівка Armolan (Армолан) - це продукція американської компанії, яка відома у всьому світі, як найбільший виробник віконних плівок. Багато років під маркою Armolan випускається продукція високого рівня якості. Асортиментний ряд товарної позиції «плівки Armolan» Армолан отримала заслужену популярність і визнання в сегменті продажів віконних плівок завдяки неперевершеним якісним характеристикам. Рівень технічного оснащення та масштаби діяльності виробника дозволяють охопити всі процеси виробництва, проконтролювати якісні показники продукції на кожному етапі.

Всі новітні технології та сучасні розробки знайшли своє відображення у виробництві плівки Армолан. Унікальне запатентоване покриття Armolan - надійний захист від подряпин, відоме у всьому світі. Дане плівкове покриття гарантує збереження новизни і чистоти плівки протягом усього терміну експлуатації. Ряд переваг плівки Armolan можна нескінченно продовжувати. Продукція марки повністю адаптована до сезонних змін клімату і не втрачає своїх властивостей в діапазоні температур від -40 С до +80 С. Бездоганна якість товару підтверджена виробником. На всі види плівки для скла поширюється гарантія проти утворення тріщин і відшаровування.

Високотехнологічний процес виробництва плівки, постійний контроль якості на всіх етапах виготовлення полімеру будь-якого виду забезпечили компанії лідируючі позиції на ринку. Плівки для стекол, що випускаються під даною маркою - це, дійсно, унікальна і ексклюзивна продукція.

Плівка Armolan - це бездоганна якість, довговічність і відмінні експлуатаційні властивості.

Тип
неметаллизированная
Ширина
122 (см)
Длина
1524 (см)
Степень пропускания света
100 (%)
Особенности
Защита от царапин
Цвет
Прозрачный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ARMOLAN» в категории «Тонировочная пленка»
Показать все модели