Нет в наличии
7856 грн.
Наличные:
7856 грн
Безнал:
9428 грн
Приватбанк:
8055 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Hakpol VInfinity EX 09- N/A50 - Фаркоп

Применение: Infinity EX
Год выпуска: 2009-
Тип крюка: Автомат
Горизонтальная нагрузка: 2210 кг
Вертикальная нагрузка: 100 кг
Электрокомплект: Нужен модуль
Подрезка бампера: Невидимая

Фаркоп Infiniti EX (или прицепное, как его часто называют автомобилисты) – тягово-сцепное устройство для различных грузовых перевозок.

С ним можно запросто присоединить к авто
Читать полностью
Технічні параметри:

Hakpol VInfinity EX 09- N/A50 - Фаркоп

Застосування: Infinity EX
Рік випуску: 2009-
Тип гака: Автомат
Горизонтальна навантаження: 2200 кг
Вертикальне навантаження: 100 кг
Електрокомплект: Потрібен модуль
Підрізка бампера: Невидима

Фаркоп Infiniti EX (або причіпний, як його часто називають автомобілісти) - тягово-зчіпний пристрій для різних вантажних перевезень.
 
З ним можна запросто приєднати до авто причіп, і так само легко від'єднати його.
Такі пристрої встановлюються переважно на легкові автомобілі, а також позашляховики.
 
Такий прилад спрацьований зі спеціальної сполучної рами, що прикріплюється до кузова, і самого причіпного - стандартного гака з кулястим кінцем.
 
Фаркопи Infiniti EX будуть незамінні при буксируванні автопричепів, спецтранспорту (до 3,5 тонн). У використанні на практиці важливо дотримуватися наведених у інструкції норм навантаження і правил користування.

Виготовляються фаркопи при використанні найсучасніших технологій, тобто верстатів лазерної та плазмової різки, а також гибочного преса з числовим програмним управлінням ЧПУ.

Для забезпечення відповідного фарбувального покриття фаркопи HAK-POL піддаються очищенню в камері струминного очищення, фосфатуються, потім їх фарбують поліефірною порошковою фарбою.

Трохи цифр про фаркоп. Діаметр зчіпного кулі по ГОСТу становить 50 мм. Фаркопи можуть відрізнятися тяговим зусиллям (горизонтальне навантаження) і навантаженням на кулю (вертикальне). Фаркопи розрізняються різноманітними варіантами кріплення кульового вузла. За своїми тяговим характеристикам фаркопи ділять на: легкі до 1,5 тонни і навантаженням на кулю 75кг, середні 1,5 - 2,5 тонн, навантаження на кулю яких 75 - 100 кг, і великі - фаркопи здатні тягнути 2,5 тонн і навантаження від 100 до 150 кг. При цьому дуже важливо рівномірно розподіляти вантаж на причепі. Всі характеристики вказані в паспорті фаркопа (невеликий табличці на підрозетнику). Також варто звернути увагу на те, що установка повинна проводитися тільки на спеціалізованому СТО кваліфікованим персоналом, тільки тоді можете бути впевнені в цілковитій безпеці на дорозі з причепом. Знаючи все це, потрібно використовувати тільки сертифіковані фаркопи заводського виготовлення, які пройшли випробування.

Марка автомобиля
Infiniti
Тип фаркопа
Съемный
Вертикальная нагрузка
100 (кг)
Горизонтальная нагрузка
2210 (кг)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Hakpol» в категории «Фаркоп»
Показать все модели