Нет в наличии
3912 грн.
Наличные:
3912 грн
Безнал:
4695 грн
Приватбанк:
4011 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Hakpol Iveco DAILY 82-99 I/001 - Фаркоп

Применение: Iveco DAILY
Год выпуска: 1982-1999
Тип крюка: С
Горизонтальная нагрузка: 3500 кг
Вертикальная нагрузка: 75 кг
Электрокомплект: G
Подрезка бампера: Нет

Фаркоп для Iveco Daily ( Ивеко Дейли ) производства Hakpol представляет собой надежную конструкцию из балки с кронштейнами, стального крюка. Балка с кронштейнами выполнены из толстостенной стали и
Читать полностью
Технічні параметри:

Hakpol Iveco DAILY 82-99 I/001 - Фаркоп

Застосування: Iveco DAILY
Рік випуску: 1982-1999
Тип гака: С
Горизонтальна навантаження: 3500 кг
Вертикальне навантаження: 75 кг
Електрокомплект: G
Підрізка бампера: Ні

Фаркоп для Iveco Daily (Івеко Дейлі) виробництва Hakpol являє собою надійну конструкцію з балки з кронштейнами, сталевого гака. Балка з кронштейнами виконані з товстостінної сталі і подальшої порошковим фарбуванням. Кронштейни мають установочні отвори, що дозволяють приєднати фаркоп Hakpol до елементів рами автомобіля без додаткового свердління. Для установки фаркопа використовуються гвинти з комплекту поставки. Крюк фланцевого кріплення хромований (тип F, розбірний, на двох болтах) з кулею європейського стандарту діаметром 50 мм. приєднується до рами з допомогою надійних гвинтів. Комплект універсальної електропроводки дозволяє підключити розетку тягово-зчіпного пристрою (ТСУ) до задніх ліхтарів автомобіля.

Електрика входить в комплект фаркопа.

Виготовляються вони при використанні найсучасніших технологій, тобто верстатів лазерної та плазмової різки, а також гибочного преса з числовим програмним управлінням ЧПУ.

Для забезпечення відповідного фарбувального покриття фаркопи HAK-POL піддаються очищенню в камері струминного очищення, фосфатуються, потім їх фарбують поліефірною порошковою фарбою.

Трохи цифр про фаркоп. Діаметр зчіпного кулі по ГОСТу становить 50 мм. Фаркопи можуть відрізнятися тяговим зусиллям (горизонтальне навантаження) і навантаженням на кулю (вертикальне). Фаркопи розрізняються різноманітними варіантами кріплення кульового вузла. За своїми тяговим характеристикам фаркопи ділять на: легкі до 1,5 тонни і навантаженням на кулю 75кг, середні 1,5 - 2,5 тонн, навантаження на кулю яких 75 - 100 кг, і великі - фаркопи здатні тягнути 2,5 тонн і навантаження від 100 до 150 кг. При цьому дуже важливо рівномірно розподіляти вантаж на причепі. Всі характеристики вказані в паспорті фаркопа (невеликий табличці на підрозетнику). Також варто звернути увагу на те, що установка повинна проводитися тільки на спеціалізованому СТО кваліфікованим персоналом, тільки тоді можете бути впевнені в цілковитій безпеці на дорозі з причепом. Знаючи все це, потрібно використовувати тільки сертифіковані фаркопи заводського виготовлення, які пройшли випробування.

Марка автомобиля
Iveco
Тип фаркопа
Фланцевый
Вертикальная нагрузка
75 (кг)
Горизонтальная нагрузка
3500 (кг)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Hakpol» в категории «Фаркоп»
Показать все модели