Есть в наличии
173 грн.
Наличные:
173 грн
Безнал:
208 грн
179 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

HEPU G11 синий концентрат P999 1,5л - Антифриз

Антифризы Hepu - демократичные по цене, высокие по качеству, имеют все допуски к современным автомобилям. Hepu антифриз, поставляемый для систем охлаждения, обеспечивает очень надежную защиту от перегрева и коррозии. Продукт немецкого производства.
Охлаждающая жидкость Hepu 999-G11 - это высокоэффективный антифриз, что обеспечивает дополнительную защиту от коррозии и перегрева. Подходит
Читать полностью
Технічні параметри:

HEPU G11 синій концентрат P999 1,5л - Антифриз

Антифризи Hepu - демократичні за ціною, високі за якістю, мають всі допуски до сучасних автомобілів. Hepu антифриз, що поставляється для систем охолодження, забезпечує дуже надійний захист від перегріву і корозії. Продукт німецького виробництва.
Охолоджуюча рідина Hepu 999-G11 - це високоефективний антифриз, що забезпечує додатковий захист від корозії і перегріву. Підходить для використання у двигунах з алюмінієвими головками циліндрів і радіаторами. Hepu - відомий німецький виробник антифризів, автомобільних рідин і водяних помп.
Даний антифриз класу G11 добре захищає систему охолодження, утворюючи надійний захисний шар на поверхнях. Антифриз має антикорозійні властивості, захищає від кавітаційного руйнування.
Переваги використання антифризу: недопускає піноутворення, має хороші технічні характеристики, забезпечує довгостроковий хороший захист системи двигуна.
За допомогою використання цього антифризу забезпечується стабільне функціонування системи двигуна авто. Антифриз побудований на основі передових технологій, відрізняється високою хімічною стабільністю і високою теплопровідністю.
Базові компоненти даного антифризу - це комбінація етиленгліколю і силікатних присадок, забезпечують надійний захист системи охолодження автомобіля.
Надійні спеціальні присадки, які є в складі антифризу забезпечують хорошу змазку системи охолодження, запобігають розсиханню і зміні структури гумових і пластикових елементів (ущільнювачі і т.д.), сприяють продовженню терміну їх корисної дії.

Допуски:
Audi/VW G11-TL 774A
Audi/VW G011 A8C A1
MB 325.0, 325.2
MB 000 989 08 25
FORD 1 047 035
Opel 1940 656
BS 6580 (UK)
ASTM D3306
JIS K 2234
UNE 26-361
ANFOR NF R15-601.

Тип
Антифриз
Класс
G11
Цвет
синий
Особенность
концентрат
Объем (л)
1.5
Основа
этиленгликоль
Упаковка
бутылка
Срок эксплуатации
до 3 лет
Производство
Германия
Бренд
HEPU

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «HEPU» в категории «Антифриз»
Показать все модели