Масло для мототехники Ardeca 4T 10W50 moto-tec 1л


Нет в наличии
210 грн.
Наличные:
210 грн
Безнал:
252 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Ardeca 4T 10W50 moto-tec 1л - Моторное масло

Объем: 1 л
MOTO-TEC 4T - полусинтетические масла для четырехтактных мотоциклов. MOTO-TEC 4T – это ряд высококачественных полусинтетических смазочных материалов, специально разработанных для использования в четырехтактных мотоциклах. MOTO-TEC изготовлены из сырья высшего качества на минеральной и синтетической основах, а также с добавлением высококачественных добавок, чтобы соответствовать
Читать полностью
Технічні параметри:

Ardeca 4T 10W50 moto-tec 1л - Моторне масло

Об'єм: 1 л
MOTO-TEC 4T - напівсинтетичні масла для чотиритактних мотоциклів. MOTO-TEC 4T - це ряд високоякісних напівсинтетичних мастильних матеріалів, спеціально розроблених для використання в чотиритактних мотоциклах. MOTO-TEC виготовлені з сировини вищої якості на мінеральній і синтетичній основах, а також з додаванням високоякісних добавок, щоб відповідати вимогам до мастил для сучасних чотиритактних мотоциклів.
 
MOTO-TEC 4T- Напівсинтетичне моторне масло для 4-тактних двигунів. Чудові властивості при інтенсивних і нормальних навантаженнях.
 
Переваги:
MOTO-TEC забезпечує прекрасний захист двигуна, коробки передач і зчеплення, які використовуються чотиритактними мотоциклами, а також гарантує найвищу ступінь надійності навіть у найважчих умовах експлуатації.
MOTO-TEC має гарну термоокислбвальну стабільність, зводячи до мінімуму відкладення і утворення осаду. Виняткові властивості зносостійкості захищають важливі деталі двигуна і коробки передач, що знижує вартість технічного обслуговування і ремонту.

Завдяки регульованим фрикційним властивостям, пробуксовка зчеплення виключається, до того ж транспортним засобом стає значно краще управляти.
Завдяки характерним властивостям масла ви зможете забезпечити легкий запуск при мінусовій температурі повітря. Також масла забезпечують ретельне змащення, а при запуску двигуна - значний захист від зносу.

Стандарти:
API SG
CCMC G5
JASO MA2.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Ardeca» в категории «Масло для мототехники»
Показать все модели