Масло для мототехники Ardeca 4T 5W50 moto-tec 1л


Нет в наличии
244 грн.
Наличные:
244 грн
Безнал:
293 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Ardeca 4T 5W50 moto-tec 1л - Моторное масло

Тип масла: моторное
Типы техники: Мото и водная техника
Вязкость SAE: 5w-50
Температура застывания: -33ºС
Температура вспышки: 210ºС
Фасовка: 4 л
Основа масла: Синтетическое

MOTO-TEC 4T 5w-50 – это ряд высококачественных cинтетических смазочных материалов, специально разработанных для использования в четырехтактных мотоциклах. MOTO-TEC изготовлены из
Читать полностью
Технічні параметри:

Ardeca 4T 5W50 moto-tec 1л - Моторне масло

Тип масла: моторне
Типи техніки: Мото і водна техніка
В'язкість SAE: 5w-50
Температура застигання: -33ºС
Температура спалаху: 210ºС
Фасовка: 4 л
Основа масла: Синтетичне

MOTO-TEC 4T 5w-50 - це ряд високоякісних синтетичних мастильних матеріалів, спеціально розроблених для використання в чотиритактних мотоциклах. MOTO-TEC виготовлені з сировини вищої якості на синтетичній основі, а також з додаванням високоякісних добавок, щоб відповідати вимогам до мастил для сучасних чотиритактних мотоциклів.
 
Переваги:
MOTO-TEC забезпечує прекрасний захист двигуна, коробки передач і зчеплення, які використовуються чотиритактними мотоциклами, а також гарантує найвищу ступінь надійності навіть у найважчих умовах експлуатації.
MOTO-TEC має гарну термоокислювальну стабільність, зводячи до мінімуму відкладення і утворення осаду. Виняткові властивості зносостійкості захищають важливі деталі двигуна і коробки передач, що знижує вартість технічного обслуговування і ремонту. Регульовані фрикційні властивості виключають пробуксовку зчеплення, істотно покращуючи керованість транспортним засобом. Характерні властивості масла забезпечує легкий запуск при низькій температурі навколишнього середовища, забезпечують ретельне змащення і захист від зносу при запуску.

Застосування:
MOTO-TEC рекомендований для широкого ряду потужних чотиритактних мотоциклів. MOTO-TEC перевищує як характеристики Американського нафтового інституту (SL) та Японської організації стандартизації автомобілів (MA), так і характеристики багатьох світових виробників чотиритактних мотоциклів.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Ardeca» в категории «Масло для мототехники»
Показать все модели