Шины Bridgestone Blizzak Revo GZ (225/50R16 92S) br604


Нет в наличии
2860 грн.
Наличные:
2860 грн
Безнал:
3432 грн
Приватбанк:
3356 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Bridgestone Blizzak Revo GZ (225/50R16 92S) br604 - шина

Применение: легковые
Сезон: зима
Размер: R16
Ширина профиля, мм: 225
Высота профиля в % к ширине покрышки: 65
Индекс нагрузки и скорости: 92S
Тип: TL – бескамерные
Наличие шипов: нет

Bridgestone постоянно совершенствует технологии производства шин. Линия зимних шин Blizzak пользуется большой популярностью у автолюбителей в Японии и по всему
Читать полностью
Технічні параметри:

Bridgestone Blizzak Revo GZ (225/50R16 92S) br604 - шина

Застосування: легкові
Сезон: зима
Розмір: R16
Ширина профілю, мм: 225
Висота профілю у % до ширини покришки: 65
Індекс навантаження і швидкості: 92S
Тип: TL - безкамерні
Наявність шипів: немає

Bridgestone постійно вдосконалює технології виробництва шин. Лінія зимових шин Blizzak користується великою популярністю у автоаматорів в Японії і по всьому світу.
Нова шина Blizzak Revo GZ - це надійний партнер водіїв, які цінують комфорт при водінні взимку і хочуть отримувати від нього задоволення.

Завдяки асиметричному рисунку протектора, що оптимальний для управління автомобілем за будь-яких погодних умов і будь-якому стані дорожнього покриття, Blizzak Revo GZ показує відмінні характеристики на мокрій, сухій, засніженій дорозі і навіть на льоду. А завдяки RC-полімеру шина менше схильна до затвердівання або розм'якшення при зміні температури, що значно збільшує стабільність експлуатаційних характеристик. Сукупність інновацій забезпечує високий ступінь керованості, стійкість на дорозі і тиху їзду.

Завдяки ексклюзивній гумовій суміші Multicell Compound твердість шини залишається практично незмінною при зміні температури, що забезпечує її надійну роботу в будь-яких умовах, а також гарантує велику довговічність шини.

Асиметричний контур вигинів боковин шини зменшує коливання кузова і вібрації. Завдяки цьому збільшується стійкість автомобіля і підвищується комфорт при водінні на засніженій трасі як при русі по прямій, так і під час зміни смуги руху. Завдяки унікальній конструкції вигинів боковин знижується бічний знос при русі по снігу і льоду. Значно поліпшується стійкість при русі по прямій на високих швидкостях. Проходження високошвидкісних поворотів також стало більш точним.

Для неперевершеною керованості на льоду фахівці Bridgestone створили унікальну мікропористу гуму з мікропорами і каналами. При русі по мокрій поверхні мікроканали грають роль резервуарів для вбирання плівки води з плями контакту, забезпечуючи зчеплення протектора безпосередньо з дорогою. У моделі Blizzak Revo GZ система застосування мікропористої гумової суміші отримала подальший розвиток: кількість мікроканалів значно збільшилася. Зрізи каналів «вгризаються» у воду і виштовхують її. Ще однією перевагою мікропористого складу гумової суміші Blizzak Revo GZ є те, що у міру зносу шини з'являються нові мікроканали, оскільки вони містяться у всьому верхньому шарі гумової суміші протектора. Це забезпечує стабільне гальмування і зчеплення з льодом протягом усього терміну служби.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Bridgestone» в категории «Шины»
Показать все модели