Смазка Versachem ANTI-SEIZE THREAD LUBRICANT 28g 13109


Есть в наличии
56 грн.
Наличные:
56 грн
Безнал:
67 грн
57 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Versachem ANTI-SEIZE THREAD LUBRICANT 28g 13109 -Смазка

Высокотемпературная Anti-Seize смазка для резьбы из высококачественной меди. Она содержит высокий процент микротонких медных пластин. Используется при составлении деталей для предотвращения стирания, коррозии и заклинивания и обеспечивает более легкий демонтаж. Используется на резьбе, которая подверглась воздействию высокой температуры и коррозии. Помогает снизить износ при условиях
Читать полностью
Технічні параметри:

Versachem ANTI-SEIZE THREAD LUBRICANT 28g 13109 -Мастило

Високотемпературна Anti-Seize змазка для різьби з високоякісної міді. Вона містить високий відсоток мікротонких мідних пластин. Використовується під час складання деталей для запобігання стирання, корозії і заклинювання та забезпечує більш легкий демонтаж. Використовується на різьбі, яка зазнала впливу високої температури і корозії. Допомагає знизити знос при умовах високого тиску, в котлах, печах та промислових турбінах. Anti-Seize захищає кріплення і фурнітуру від високих температур, заморожування, заклинювання або стирання.

ВИКОРИСТОВУВАТИ НА: болтах випускного колектора, головках болтів, клапанах системи рециркуляції вихлопних газів, датчиках кисню, болтах турбокомпресора, різьбі свічок запалювання, U-подібних і пружинних болтах, гальмівних агрегатах, головці блоку циліндрів, клапанних і трансмісійних валах та для інших видів монтажних робіт, в яких потрібен захист від заклинювання і точкової корозії.

Anti-Seize використовується на нержавіючій сталі. Мідний Anti-Seize був виготовлений спеціально для використання на нержавіючій сталі, щоб зберегти метал під час збирання і розбирання.

ВЛАСТИВОСТІ: Колір: Мідь. Водонепроникний. Незаймистий. Температурний діапазон: -34⁰С до +982⁰С. Хімічна стійкість до розчинників: автомобільні рідини.

НЕ РЕКОМЕНДУЄМО для використання в середовищі чистого кисню і/або багатих киснем систем.
ЗБЕРІГАННЯ: в сухому, прохолодному місці в закритих контейнерах між +8⁰С і +28⁰С.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ: Ретельно очистіть всі поверхні від жиру, мастила, слідів фарби, пилу і т.д.
Ретельно мийте руки після використання.

КОРИСНІ ПОРАДИ: На з’єднаннях, що використовуються на машинах високого тиску води, при необхідності потрібно нанести повторно, тому що вода під високим тиском змиє змазку. Anti-Seize також забезпечує гарну електричну провідність.

Применение
восстановительные
Упаковка
туба
Вес
0.028
Бренд
Versachem

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Versachem» в категории «Смазка»
Показать все модели