Герметик Versachem SUPER BLUE SILICONE, 85 g 61309


Нет в наличии
65 грн.
Наличные:
65 грн
Безнал:
78 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Versachem SUPER BLUE SILICONE, 85 g 61309 - Силиконовый герметик

Герметик создает термостойкую водонепроницаемую прокладку любой формы. Выдерживает температуру до + 315 ° С. Устойчив к воздействию масла, воды, охлаждающей жидкости. Может использоваться для замены прокладок на крышках клапанов, водяной помпе, поддоне картера, заднем мосту, распределительной шестерни, термостатах и ​​везде, где требуется создание прочной
Читать полностью
Технічні параметри:

Versachem SUPER BLUE SILICONE, 85 g 61309 - Силіконовий герметик

Герметик створює жаростійку водонепроникну прокладку будь-якої форми. Витримує температуру до + 315°С. Стійкий до впливу масла, води, охолоджуючої рідини. Може використовуватися для заміни прокладок на кришках клапанів, водяний помпі, піддоні картера, задньому мосту, розподільної шестерні, термостатах і скрізь, де потрібно створення міцної водостійкої прокладки. Безпечний для кисневих датчиків, має низьку летючість, перешкоджає корозії металевих деталей.

ЗАСТОСУВАННЯ: Нанесіть засіб дуже тонким шаром або краплями на одну з чистих і сухих оброблюваних поверхонь і залиште висихати на 10 хвилин безпосередньо перед склеюванням. Якщо з'єднання тимчасове, нанесіть легкий шар масла на другу поверхню, після чого з'єднайте деталі. Прибрати надлишки можна за допомогою ножа або незаймистого очищувача. Прокладка формується повністю за 10 -12 годин.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Versachem» в категории «Герметик»
Показать все модели