Герметик Versachem MEGA GREY SILICONE, 85g 99939


Есть в наличии
77 грн.
Наличные:
77 грн
Безнал:
92 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Versachem MEGA GREY SILICONE, 85g 99939 - Герметик

Серый герметик создает термостойкую водонепроницаемую прокладку любой формы, используется для восстановления большинства прокладок и гибких соединений, включая резину, пробковые покрытия, кожу, бумагу, композитные материалы и другие силиконовые прокладки. Выдерживает температуру до + 343 ° С, устойчив к воздействию воды, охлаждающей жидкости, масла и трансмиссионной жидкости.
Читать полностью
Технічні параметри:

Versachem MEGA GREY SILICONE, 85g 99939 - Герметик

Сірий герметик створює термостійку водонепроникну прокладку будь-якої форми, використовується для відновлення більшості прокладок і гнучких з'єднань, включаючи гуму, коркові покриття, шкіру, папір, композитні матеріали та інші силіконові прокладки. Витримує температуру до +343° С, стійкий до впливу води, охолоджуючої рідини, мастил та трансмісійної рідини.

Може використовуватися для заміни прокладок на кришках клапанів, водяний помпі, піддоні картера, задньому мосту, розподільної шестерні, термостатах - скрізь, де потрібно створення міцної водостійкої прокладки. Володіє антикорозійною дією, слабким запахом. Був розроблений спеціально для ремонту автомобілів європейського та азіатського виробництва, але з рівним успіхом може використовуватися і в двигунах американського виробництва.

ЗАСТОСУВАННЯ: Герметик слід наносити на чисту і суху поверхню тонким рівним шаром (1,5 - 3 мм). Приблизно через 10 хвилин після нанесення з'єднайте склеювані деталі. Прибрати надлишки можна за допомогою ножа або незаймистого очищувача. Не рекомендується використовувати герметик на деталях, що знаходяться в частому контакті з бензином і на головних прокладках.

Цвет
серый
Основа
силиконовый
Тип
формирователь прокладок
Применение
металл
Термостойкость
343
Бренд
Versachem

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Versachem» в категории «Герметик»
Показать все модели