Чехлы на сидения автомобиля MILEX Bravo черные универ.


Есть в наличии
666 грн.
Наличные:
666 грн
Безнал:
799 грн
Кредит ПУМБ:
677 грн. Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Нашли дешевле
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

MILEX Bravo черные универ. - Комплект автомобильных чехлов

Цвет: черный
Страна: Польша

В последнее время актуальной стала поговорка о том, что автомобиль не является роскошью, а лишь только обычным средством для передвижения современного человека. А поэтому каждый уважающий себя владелец автомобиля всегда следит за его внешним и внутренним состоянием, а также за его «гардеробом».

Ведь именно чехлы украшают, а также
Читать полностью
Технічні параметри:

MILEX Bravo чорні універ. - Комплект автомобільних чохлів

Колір: чорний
Країна: Польща

Останнім часом актуальною стала приказка про те, що автомобіль не є розкішшю, а лише тільки звичайним засобом для пересування сучасної людини. А тому кожен власник автомобіля завжди стежить за його зовнішнім і внутрішнім станом, а також за його «гардеробом».

Адже саме чохли прикрашають, а також захищають оббивну тканину сидінь від зовнішніх факторів у будь-якій машині. Тому сучасний ринок рясніє розмаїттям і широким асортиментом автомобільних чохлів. Причому численний вибір «одягу» для автомобілів задовольнить запити будь-яких вибагливих власників.

Авточохли польської фірми «Milex» є універсальними чохлами, які підійдуть до більшості автомобільних марок. Пошиття цих чохлів виконаний з міцної, а також високоякісної тканини. Крім того, тканина розбавлена ​​вставками з велюру, що дозволяє їм щільно обтягувати крісла автомобіля, при цьому вони повністю повторюють форму сидінь. Тому авточохли «Milex» зовні будуть виглядати так, як ніби ці сидіння були спочатку так оформлені на автомобільному заводі.

Таким чином, ці чохли зможуть надати новий і оригінальний стиль будь-якого автомобіля. А його власнику необхідно буде лише правильно підібрати забарвлення тканини залежно від кольору кузова автомобіля. У фірмових магазинах продавці-консультанти допоможуть у виборі потрібного кольору і форми авточехлов. Варто зауважити, що «Milex» пропонує у продажу свої чохли з різноманітних видів тканин, а також різного забарвлення в широкому асортименті.
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  На ЛАЧЕТТИ седан подойдут?

  Иван, 31.12.2016

  подойдут

  Ответ специалиста

  Подойдет на HYUNDAI ELANTRA 2008?

  Татьяна, 26.12.2016

  подойдет

  Ответ специалиста

  Подскажите для volkswagen Bora 2002 года подойдут?

  Наталья, 21.11.2016

  подойдут

  Ответ специалиста

  Подходят на ваз 2110?

  Avto, 11.11.2016

  подходят

  Ответ специалиста

  Подскажите на жигули классику подойдут?

  Михаил, 08.11.2016

  Подойдут

  Ответ специалиста

Другие модели марки «MILEX» в категории «Чехлы на сидения автомобиля»
Показать все модели