Антикоррозийное покрытие Noxudol 900 Black 5л 30001405


Нет в наличии
210 грн.
Наличные:
210 грн
Безнал:
252 грн
1201 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Noxudol 900 Black 5л 30001405 - Защита от коррозии

Объем: 5 л

Стоимость указана за 1л.

СВОЙСТВА: антикоррозионный препарат Noxudol 900 предназначен для обработки днища автомобиля, колесных арок (в сочетании с пластиковыми подкрылками). Это тиксотропный, химически стабильный материал, состоящий из восков, битума, ингибиторов коррозии и растворителя. Обеспечивает высокую степень антикоррозионной защиты и некоторую степень
Читать полностью
Технічні параметри:

Noxudol 900 Black 5л 30001405 - Захист від корозії

Об'єм: 5 л

Вартість вказана за 1л.

ВЛАСТИВОСТІ: антикорозійний препарат Noxudol 900 призначений для обробки днища автомобіля, колісних арок (у поєднанні з пластиковими підкрилками). Це тиксотропний, хімічно стабільний матеріал, що складається з воску, бітуму, інгібіторів корозії і розчинника. Забезпечує високий ступінь антикорозійного захисту і деяку ступінь механічного захисту в залежності від товщини плівки. Масова частка нелетких речовин - 60%, щільність - 1 ± 0,02 г / см. кв. Після висихання препарат утворює еластичне, досить міцне, трохи липке покриття, але не залишає слідів на пальцях. Колір чорний.

ЗАСТОСУВАННЯ: всі роботи з препаратом повинні проводитися в добре провітрюваному приміщенні, з дотриманням звичайних гігієнічних норм, в діапазоні температур від 15 до 25 ° C. Для отримання найкращого результату препарат слід наносити на чисту і суху поверхню, допускається присутність на ній невеликого нальоту іржі.

При роботі з препаратом можна використовувати повітряний або безповітряний метод розпилення. Рекомендована товщина затвердівшого захисного покриття - мкм 150-350.

Тип
Защитное покрытие
Объем
5
Упаковка
банка
Бренд
Noxudol

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Noxudol» в категории «Антикоррозийное покрытие»
Показать все модели