Нет в наличии
451 грн.
Наличные:
451 грн
Безнал:
541 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Noxudol 3100 1л 39110511 - Шумовиброизоляционная полимерная паста

Объем: 1 л
Микродисперсная, эластичная шумовиброизоляционная полимерная паста на водной основе. Высокая пластичность предотвращает возникновение резонансных частот и эффективно поглощает все вибрации, преобразуя их в тепло.

Снижает уровень шума в салоне на 45-50%.

Обладает низким коэффициентом теплопроводности — 0,156.

После высыхания образует
Читать полностью
Технічні параметри:

Noxudol 3100 1л 39110511 - Шумовіброізоляційна полімерна паста

Об'єм: 1 л
Дрібнодисперсна, еластична шумовіброізоляційна полімерна паста на водній основі. Висока пластичність запобігає виникненню резонансних частот і ефективно поглинає всі вібрації, перетворюючи їх у тепло.

Знижує рівень шуму в салоні на 45-50%.
Володіє низьким коефіцієнтом теплопровідності - 0,156.

Після висихання утворює міцну еластичну плівку світло-коричневого кольору, яка може бути пофарбована. Він має дуже хорошу адгезію і водостійкість. Препарат містить інгібітори корозії і володіє високим опором абразивному зносу. У порівнянні з бітумними матами має більш високий коефіцієнт шумовібропоглинання, при невеликій питомій вазі на одиницю поверхні. Є екологічно чистим і безпечним матеріалом, не надає руйнівної дії на навколишнє середовище.

Застосування: у внутрішній і в комплексній шумоізоляції.
Високий шумопоглинальний ефект, низька вага.

Звукоізоляція З'єднання Noxudol володіє високим рівнем демпфірування звуку, який документально зареєстрований. До плюсів препарату також відноситься його низька вага і легкість нанесення. Це тільки деякі з властивостей даного препарату, які необхідні, наприклад, на судноверфях, у залізничному транспорті, в автомобільній промисловості та інших галузях.
На додаток до низької ваги (це приблизно половина ваги традиційних матів на основі бітуму), цей склад легко наносити, використовуючи або розпилювальне обладнання, або шпатель. Час нанесення може бути скорочено на 80% при використанні Noxudol замість традиційних шумопоглинальних матеріалів.

Умови експлуатації
Чудова адгезія і еластичність в холодних умовах гарантують, що шумопоглинальний склад відмінно утримується на поверхні. Ще дві переваги: ​​високий опір зносу і той факт, що склад практично не поглинає воду.

Це означає, що препарат може використовуватися в особливо складних умовах, де необхідно об'єднати захист від шуму із захистом від конденсату та зносу.
Препарат на безрозчинній основі, оброблені поверхні можна фарбувати.

Звукоізоляція З'єднання Noxudol має водну основу, а також містить антикорозійні добавки, що забезпечує запобігання корозії. Одноразове нанесення створює суху плівку завтовшки до 2 мм. Після того, як покриття повністю висохло, воно може бути забарвлене. Сумісно з більшістю типів фарб.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Noxudol» в категории «Виброизоляция»
Показать все модели