Шины Bridgestone Blizzak DM-V2 (235/55R19 105T) br977


Нет в наличии
6130 грн.
Наличные:
6130 грн
Безнал:
7356 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Bridgestone Blizzak DM-V2 (235/55R19 105T) br977 - шина

Применение: внедорожники
Сезон: зима
Размер: R19
Ширина профиля, мм: 235
Высота профиля в % к ширине покрышки: 55
Индекс нагрузки и скорости: 105T
Тип: TL – бескамерные
Наличие шипов: нет

Blizzak DM-V2 – новая зимняя нешипованная шина для кроссоверов, а также среднеразмерных и крупноразмерных внедорожников, разработанная по ведущим японским
Читать полностью
Технічні параметри:

Bridgestone Blizzak DM-V2 (235/55R19 105T) br977 - шина

Застосування: позашляховики
Сезон: зима
Розмір: R19
Ширина профілю, мм: 235
Висота профілю у % до ширини покришки: 55
Індекс навантаження і швидкості: 105T
Тип: TL - безкамерні
Наявність шипів: немає

Blizzak DM-V2 - нова зимова нешипована шина для кросоверів, а також середньорозмірних і великорозмірних позашляховиків, розроблена за провідними японськими технологіями компанії Bridgestone. У порівнянні з шинами попереднього покоління поліпшені показники керованості на засніженому і крижаному покриттях, а також гальмування на льоду.

Застосування інноваційної запатентованої технології Multiсell Compound у складі гуми, яка завдяки мікроскопічним порам дозволяє більш ефективно вбирати воду з плями контакту, забезпечує оптимальне зчеплення на мокрій, а також засніженій дорозі. Особливе гідрофільне покриття цих пор дозволило поліпшити абсорбуючі властивості. Поздовжні мікроканавки в покращеній гумової суміші Multi-Сell Compound® допомагають справлятися з товстим шаром води в області плями контакту і ефективно працюють навіть після кількох сезонів експлуатації.

Blizzak DM-V2 має поліпшене гальмування на льоду в порівнянні з шинами аналогічної категорії, гарантує безпеку руху і відмінне зчеплення з дорогою, показуючи на 7% коротший гальмівний шлях.

Властивості RC-полімеру, що входить до складу протектора, не залежать від перепадів температури, завдяки чому шини Blizzak DM-V2 ефективні на всіх видах зимового дорожнього покриття за будь-яких погодних умов. Особлива форма пухирців і каналів у складі гумової суміші забезпечують відмінне зчеплення впродовж всього терміну експлуатації шин.

Новий направлений малюнок протектора і 3D ламелі забезпечують поліпшені показники на зледенілих і снігових покриттях. Оптимальний розподіл контактного тиску кожного блоку зберігає необхідний зазор між ламелями і сприяє більш ефективному виведенню сніжної маси. Велика кількість крайок гарантує чудове зчеплення шини з дорожнім покриттям. Спеціальні отвори в ламелях також забезпечують підвищене зчеплення шини на льоду.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Bridgestone» в категории «Шины»
Показать все модели