Свечи зажигания NGK B8HS 5510


Доставим под заказ
73 грн.
Наличные:
73 грн
Безнал:
88 грн
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

NGK B8HS 5510 - Свеча зажигания

Диаметр резьбы: 14
Длина резьбы: 12.7
Калильное число: 8
Раствор ключа: 20,8 мм
Межэлектродный зазор: 0,7 мм
Цена указана за штуку

Свечи NGK имеют широкий тепловой диапазон работы. Центральный электрод содержит медный сердечник, имеющий свойство быстро рассеивать большое количество тепла. Это позволяет свече медленнее нагреваться с увеличением нагрузки.

Свечи NGK
Читать полностью
Технічні параметри:

NGK B8HS 5510 - Свічка запалювання

Діаметр різьби: 14
Довжина різьби: 12.7
Калильне число: 8
Розведення ключа: 20,8 мм
Міжелектродний зазор: 0,7 мм
Ціна вказана за штуку

Свічки NGK мають широкий тепловий діапазон роботи. Центральний електрод містить мідний сердечник, що має властивість швидко розсіювати велику кількість тепла. Це дозволяє свічці повільніше нагріватися зі збільшенням навантаження.

Свічки NGK містять ізолятор, виготовлений з високоякісної алюміній-оксидної кераміки. Відмінні ізоляційні якості при високих температурах забезпечують надійне іскроутворення. Ізолятор володіє відмінною теплопровідністю, що запобігає перегріву свічки, стійкий до термошоку (різкого нагріву і охолодження) і володіє великою механічною міцністю.

Свічки NGK - це цілісна конструкція для забезпечення високої герметичності. З'єднання ізолятора і механічного корпусу відбувається з використанням спеціального герметизуючого порошку, що забезпечує цілісність і герметичність конструкції. Наконечник електрода стандартної свічки запалювання виконаний з нікелевого сплаву, це забезпечує стійкість до нагрівання і довговічність. Металевий корпус має спеціальне покриття, яке забезпечує найвищу стійкість проти високотемпературної корозії.
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «NGK» в категории «Свечи зажигания»
Показать все модели