Чехлы на сидения автомобиля KsuStyle Ford Fiesta 2010- красно-черные


Нет в наличии
916 грн.
Наличные:
916 грн
Безнал:
1099 грн
Кредит ПУМБ:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

KsuStyle Ford Fiesta 2010- красно-черные - Комплект авточехлов

Для автомобиля: Ford Fiesta 2010-
Цвет: красный/черный
Авточехлы модельные имеют отдельный подголовник от основной части и скроены индивидуально под авто, благодаря чему подходят идеально. Водительский и пассажирский чехлы в верхней части имеют вышитый логотип марки. В комплект входят чехлы на передние сидения, чехлы на задние сидения, а также подголовники.
Читать полностью
Технічні параметри:

KsuStyle Ford Fiesta 2010- червоно-чорні - Комплект авточохлів

Для автомобіля: Ford Fiesta 2010-
Колір: червоний/чорний
Авточохли модельні мають окремий підголовник від основної частини і скроєні індивідуально під авто, завдяки чому підходять ідеально. Водійський і пасажирський чохли у верхній частині мають вишитий логотип марки. У комплект входять чохли на передні сидіння, чохли на задні сидіння, а також підголовники.

Матеріал, що використовується при виробництві даних чохлів, відрізняється зносостійкими характеристиками, а також має хороші зчіпні властивості, що дозволить вам завжди залишатися на сидінні, навіть на крутих поворотах. В основному чохли виконані повністю з гобелена, в деяких модифікаціях, центральна частина виконана з велюру. Поролонова підкладка не дозволить втратити форму чохлам після чергового прання. У комплекті є все для самостійної установки.

KsuStyle є лідером з виробництва автоаксесуарів в Україні. Основними пріоритетами компанії є килими та авточохли. Ретельний підбір сировини, контроль якості на всіх етапах виробництва роблять продукцію даної компанії лідером серед інших компаній, представлених на нашому ринку.
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Они подходят на фиесту 2012 года? И есть фото черно-красных чехлов?

    Олеся , 24.03.2016

    подходят, фото нет

    Ответ специалиста

Другие модели марки «KsuStyle» в категории «Чехлы на сидения автомобиля»
Показать все модели