Нет в наличии
2990 грн.
Наличные:
2990 грн
Безнал:
3588 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

DOD IS200W - видеорегистратор

DOD IS200W - новинка от тайваньской компании Dod Tech Co.,Ltd., которая является продолжением линейки видеорегистраторов серии "W". О качестве записи видеорегистратора DOD IS200W не стоит беспокоиться. Компания Dod Tech Co.,Ltd. зарекомендовала себя на мировом рынке как производитель, который изготавливает продукцию высочайшего качества.
Основными преимуществами DOD IS200W можно назвать маленький размер и
Читать полностью
Технічні параметри:

DOD IS200W - відеореєстратор

DOD IS200W - новинка від тайванської компанії Dod Tech Co., Ltd., Яка є продовженням лінійки відеореєстраторів серії "W". Про якість запису відеореєстратора DOD IS200W не варто турбуватися. Компанія Dod Tech Co., Ltd. зарекомендувала себе на світовому ринку як виробник, який виготовляє продукцію найвищої якості.
Основними перевагами DOD IS200W можна назвати маленький розмір і легка вага (всього 65 грам), але при цьому збережений вбудований широкоформатний дисплей 2.7 дюйма для зручності перегляду відзнятого відео. У DOD IS200W використовується швидкознімне кріплення з тим, що підключається в кріплення проводом харчування. Підключення харчування безпосередньо до кронштейну дозволить зняти реєстратор без необхідності відключення дроти живлення і залишити кронштейн на склі. Крім цього розробники залишили можливість підключення дроти живлення через miniUSB порт безпосередньо в пристрої.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  Сергей , 29.09.2015

  Какой лучше этот видеорегистратор или RS DVR-208WF, может посоветуете что то другое. Заранее спасибо

  Эксперт avtozvuk.ua

  оптимальным будет RS DVR-208WF

  Михайло, 20.09.2015

  Ну що ж, дякую хлопцями з http://avtozvuk.ua, котрі дійсно зробили скидку як і обіцяли, при знаходженні дешевшого в мережі. 1. Плюси. Сам реєстратор невеличкий за розмірами. Жодних висяків у ньому не помічено. Знімає з такою якістю яка описана. При перегляді видиво на на ноутбуці, чи телевізорі (з FHD в моєму випадку) якість дуже чудова, навіть вражаюча. За стоп-кадрами можна розгледіти номери машин на зустрічній смузі руху. Добре видно номерні знаки, що перед вашою машиною. Всі можливости відповідають опису. Знімки з високим розширенням також добрі. Мікрофон добре записує звук в салоні, гірше те, що із зовні, хоча якщо хтось стоятиме біля водійського вікна і щось казатиме то його добре буде чутно. 2. Мінуси. Певно, цей мінус є в усіх реєстраторах - дуже видно відбиття панелі на склі. Ще один мінус це - кріплення. Коли їдиш по рівній дорозі, все чудово, а от там де є ямки, чи вона горбата трохи то реєстратор трошки тремтить, що погано впливає на якість видиво. Не зрозуміло як має працювати детектор руху, хоча, певно не розібрався толком. Дратує відсутність української мови, навіть розсійської нема. Ще недолік в тому, що тайванці, пишуть про прошивку, але на сайті її нема. В основному придбанням задоволений. Хто надумає брати то запасіться флешкою на 32 гб, бо на 16 маловато. Відсутність рідної мови не завадила розібратися з меню. В мережі є розсійська інструкція до нього. Видиво лишаю за посилом: https://youtu.be/RlA3AaQ5Wms та https://youtu.be/meX3b4hDjqw . Його переглядайте у найвищій якості аби побачити як дійсно знімає.

  Ольга, 24.06.2015

  Здравствуйте, подскажите какой лучше регистратор по качеству съемки - этот или LS460W. GPS совершенно не интересует.

  Эксперт avtozvuk.ua

  Снимают одинаково


Другие модели марки «DOD» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели