Нет в наличии
12099 грн.
Наличные:
12099 грн
Безнал:
14520 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Pioneer XW-SMA4 - Портативная акустика

Суммарная мощность: 40 Вт
Система: Мультимедийная док-станция
Наличие радио: Есть
Наличие пульта: Есть
Цвет: Черный
Размеры: 360x210x169 мм
Вес: 5 кг

Слушайте любую музыку сразу со своего смартфона. Поддерживаются как устройства под управлением iOS, так и устройства под управлением операционной системы Android. От Вас не потребуется никаких усилий: акустика
Читать полностью
Технічні параметри:

Pioneer XW-SMA4 - Портативна акустика

Сумарна потужність: 40 Вт
Система: Мультимедійна док-станція
Наявність радіо: Є
Наявність пульта: Є
Колір Чорний
Розміри: 360x210x169 мм
Вага: 5 кг

Слухайте будь-яку музику відразу зі свого смартфона. Підтримуються як пристрої під управлінням iOS, так і пристрої під управлінням операційної системи Android. Від Вас не потрібно ніяких зусиль: акустика зв'язується з Вашим пристроєм після одного єдиного дотику до кнопки. HTC Connect полегшує бездротове скачування потокової музика безпосередньо з Вашого смартфона HTC One.

Завдяки підтримці акустикою Pioneer XW-SMA4 Wireless технології Wi-Fi Direct вона може працювати як власна точка бездротового Wi-Fi доступу. Таким чином, Ви можете використовувати акустику Pioneer XW-SMA4 Wireless в кімнаті, де немає мережі Wi-Fi.

Розширюйте можливості розваг, створюючи нескінченні списки відтворення Вашої улюбленої музики і отримуючи доступ до більш ніж 10 000 радіостанцій в Інтернеті зі всієї земної кулі. Шляхом оновлення прошивки система Інтернет-радіо vTuner буде вбудована в серію бездротових динаміків Pioneer SMA, допомагаючи Вам знаходити нову музику і насолоджуватися їй.

Apples AirPlay дозволяють завантажувати потокову музику з мережі безпосередньо на акустику Pioneer XW-SMA4 Wireless, так що Ви можете насолоджуватися кожною піснею і кожним плейлистом зі своєї бібліотеки iTunes в будь-якій кімнаті в будь-який час.

Номинальная мощность RMS
40 (Вт)
Тип
Портативная

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Pioneer» в категории «Портативная акустика»
Показать все модели