Свечи зажигания DENSO DS IW20.4


Нет в наличии
258 грн.
Наличные:
258 грн
Безнал:
310 грн
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

DENSO DS IW20.4 - Свеча зажигания

Тип свечи: Свеча зажигания
Тип двигателя: бензиновый
Материал наконечника: иридий
Ширина зева гаечного ключа: 20.6 мм
Внешняя резьба: 14 мм
Длина резьбы: 19 мм

Иридиевый электрод диаметром 0,4 мм, являющийся самым тонким в мире, позволяет свечам Denso иметь большой резерв мощности для зажигания в самых трудных условиях и обеспечивает хорошую приёмистость и минимальные потери
Читать полностью
Технічні параметри:

DENSO DS IW20.4 - Свічка запалювання

Тип свічки: Свічка запалювання
Тип двигуна: бензиновий
Матеріал наконечника: іридій
Ширина зіву гайкового ключа: 20.6 мм
Зовнішня різьба: 14 мм
Довжина різьби: 19 мм

Іридієвий електрод діаметром 0,4 мм, що є найтоншим у світі, дозволяє свічок Denso мати великий резерв потужності для запалювання в найважчих умовах і забезпечує хорошу прийомистість і мінімальні втрати напруги при роботі. Звужений бічний електрод з U-подібним пазом завдяки відмінному займання і повному згорянню палива підвищує ефективність роботи двигуна на високих оборотах. Запатентований Denso сплав іридію і родію має найвищу механічної та температурної міцністю, що значно зменшує знос електродів. Асортимент свічок Iridium Power охоплює близько 90% існуючого парку автомобілів, що означає, що Ви зможете підібрати свічки практично до кожного автомобіля або мотоцикла. Свічки Iridium Tough відрізняються від Iridium Power платинової напайкою на бічному електроді, що збільшує термін служби свічки.

Переваги:

-Наконечнік Бічного електрода має зріз загостреної форми. Це вельми покращує характеристику займання.
-U-Подібний бічний електрод із загостреним зрізом на кінці забезпечує більший простір для ядра полум'я під час займання. В результаті необхідну напругу запалювання зберігається на низькому рівні, така технологія забезпечує чудові характеристики займання без збільшення зазору свічки.
-використання "Нового іридієвого сплаву", який має високу температуру плавлення, робить можливим мініатюризацію центрального електрода. Необхідну напругу запалювання зменшується, і поліпшуються характеристики підпалювання. Японський патент: 2877035, 3000955, 2921524 Британський патент: 2302367 Патент США: 5977695
-Висока Корозійна стійкість нікелевого покриття. Нікелеве покриття корпусу свічки запалювання таке ж, як використовується на гоночних автомобілях, забезпечує свічці IRIDIUM POWER високу корозійну стійкість.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «DENSO» в категории «Свечи зажигания»
Показать все модели