Нет в наличии
5162 грн.
Наличные:
5162 грн
Безнал:
6195 грн
Приватбанк:
6362 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Pioneer XW-BTS7 - Портативная акустика

Мощность: 2 х 15 Ватт
Динамики: 2 х 77 мм (широкополосные)
Подключения: Lightning dock, 3,5 мм миниджек, USB, Bluetooth
Совместимость (по Lightning dock): iPod Touch 5, Nano 7, iPhone 5/5S/5C
Совместимость (по USB): iPod/iPhone 4/4S
Габариты: 293 x 143 x 143 мм

Сегодня в продуктовой линейке каждого уважающего себя аудиобренда обязательно должна быть компактная
Читать полностью
Технічні параметри:

Pioneer XW-BTS7 - Портативна акустика

Потужність: 2 х 15 Ватт
Динаміки: 2 х 77 мм (широкосмугові)
Підключення: Lightning dock, 3,5 мм миниджек, USB, Bluetooth
Сумісність (по Lightning dock): iPod Touch 5, Nano 7, iPhone 5 / 5S / 5C
Сумісність (по USB): iPod / iPhone 4 / 4S
Габарити: 293 x 143 x 143 мм

Сьогодні в продуктовій лінійці кожного поважаючого себе аудіобренда обов'язково повинна бути компактна аудіосистема c докстанція для iPhone. XW-BTS7 - новий твір на «вічну тему» від компанії Pioneer.

Колонка виглядає дуже статечно, елегантно, затишно і «по-домашньому». Ніякого модерну і «хай-тека» - представлена модель, навпаки, адресована шанувальникам класичного дізайна..Корпус (розміром з буханець чорного хліба) виконаний з MDF, має округлені кути і дуже приємну обробку під натуральне дерево (коричневий або світлий дуб). Якість збірки - гідне. Фронтальна панель з парою 77 мм динаміків прикрита строгим чорним грилем, тримається на чотирьох шипах і одному магніті.

На верхній панелі гучномовця передбачена док-станція Lightning dock для прямого підключення Apple-Сумісність пристроями. Поруч з нею розташовані клавіші управління: включення / вимикання, стоп / пауза, вибір активного аудиовхода. Аудіосистема наділена лінійним (3,5 мм миниджек) входом, USB-роз'ємом (для Apple-гаджетів і флешнакопітелей з музичними файлами), а також Bluetooth-терміналом для бездротової трансляції музики з різних мобільних пристроїв. Система NFC дозволяє «в один дотик» виконати Bluetooth-підключення смартфона до XW-BTS7. У комплекті йде мініатюрний (трохи більше візитної картки) ПДУ з дуже зрозумілим розташуванням / позначення кнопок.

Під час тестового прослуховування гаджет швидко і без будь-яких проблем знайшов контакт з різними джерелами звуку і здався дуже зручним в управлінні.

Звучить аудіосистема досить яскраво і енергійно - мощі більш ніж достатньо для невеликої кімнати. Звичайно, про стереосцене (при такому близькому розташуванні динаміків), говорити не доводиться, однак, в голосі Pioneer XW-BTS7 відчуваються і глибина і об'єм. На піку гучності сцена стає відчутно більше «замиленою», але все ж, на хрип колонка не зривається.

Важливою конструктивною особливістю пристрою є використання двох широкосмугових динаміків (кожен з яких відтворює і високі і середні / низькі частоти) - окремих твитеров тут немає. У цьому зв'язку, створюється відчуття, що ВЧ-діапазон тут недостатньо проявлений - звучанню трохи бракує відкритості та окресленості голосів. А от з басом проблем немає - для аудиоустройства даного розміру та призначення, бас цілком переконливий. Відповідно, найкращих успіхів Pioneer XW-BTS7 домагається при відтворенні класичних оркестрових творів, авторської пісні та інших жанрів, не настільки критичних до «отточенности» високих частот.

Також варто відзначити, що при порівнянні звучання аудіосистеми при дротовому і бездротовому підключенні ми не виявили принципових відмінностей в якості звуку. Pioneer XW-BTS7 дуже впевнено ловить Bluetooth-сигнал і дозволяє розташовувати колонку досить далеко від мобільного пристрою.

Номинальная мощность RMS
30 (Вт)
Размер
3" (7см)
Тип
Портативная

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Pioneer» в категории «Портативная акустика»
Показать все модели