Есть в наличии
106 грн.
Наличные:
106 грн
Безнал:
127 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Интерфейс EX ISO 23220
Совместим с автомобилем Mazda:
323F - >2001->
626 - 2000->
Demio - 2000->
MX5 - 2001->

Автомобильная штатная автомагнитола имеет минимальный набор функций, который не подходит для большинства автовладельцев, и со временем вынуждает о приобретении нового головного устройства. Но для корректной установки потребуется вмешательство в автомобильную проводку, к примеру: резать, паять и соединить
Читать полностью
Технічні параметри:

Інтерфейс EX ISO 23246
Сумісний з автомобілем Mazda:
323F - >2001->
626 - 2000->
Demio - 2000->
MX5 - 2001->

Автомобільна штатна автомагнітола має мінімальний набір функцій, який не підходить для більшості автовласників, і з часом змушує про придбання нового головного пристрою. Але для коректної установки буде потрібно втручання в автомобільну проводку, наприклад: різати, паяти і з'єднати дроти між собою. Дана установка являється складна і вимагає втручання фахівців.
Для того щоб не втрутитися в рідну проводку при установці нового головного пристрою, Вам знадобиться перехідник для автомагнітоли. Він оснащений спеціальним роз'ємом який застосовується до певної марки автомобіля, а саме Mazda, другий роз'єм універсальний, він необхідний для підключення до головного пристрою. Даний інтерфейс вважається не тільки необхідним але і корисним, оскільки зберігає гарантійні зобов'язання автомобіля. Провід виготовлені з високоякісної міді які покриті кольоровою і міцною ізоляцією. Контакти роз'ємів знаходяться в пластиковим корпусі який захищає від пошкоджень, і забезпечують швидке і надійне підключення.
Інтерфейс виробництва EX виконаний з нетоксичних і абсолютно безпечних для здоров'я матеріалів. З даним інтерфейсом можна виконувати установку самостійно, оскільки вона не вимагає спеціалізованих знань і умінь, достатньо всього лише мати схему підключення яка йде в комплекті.

Тип
ISO папа
Марка автомобиля
Mazda

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  Подскажите. Мазда 6 2003 г. Есть магнитола Alpine UTE-72BT. Хочу подключить управление с руля. Что мне нужно покупать? Этот интерфейс подключается к разъему магнитолы, дальше к нему подключается EX АРУ-2 v 9.0 и потом это все включается в магнитолу? Или можно без АРУ-2 обойтись?

  Роман, 26.07.2016

  без АРУ-2 не получится обойтись, нужно его покупать обязательно !

  Ответ специалиста

  на мазду 6 2004 мідійде? з цим http://avtozvuk.ua/info/12926 апаратом

  валентин, 09.12.2014

  Да, подойдет

  Ответ специалиста

Другие модели марки «EX» в категории «Интерфейс»
Показать все модели