Шины Bridgestone Potenza Adrenalin RE002 (215/45R17 91W) br676


Нет в наличии
2839 грн.
Наличные:
2839 грн
Безнал:
3550 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Bridgestone Potenza Adrenalin RE002 (215/45R17 91W) br676 - шина

Применение: легковые
Сезон: лето
Размер: R17
Ширина профиля, мм: 215
Высота профиля в % к ширине покрышки: 45
Индекс нагрузки и скорости: 91W
Тип: TL – бескамерные
Максимальная нагрузка, кг: 615
Максимальная скорость, км/ч: 270

Шина Bridgestone Potenza Adrenalin RE002 - это спортивная, высокоскоростная модель, которая создана
Читать полностью
Технічні параметри:

Bridgestone Potenza Adrenalin RE002 (215/45R17 91W) br676 - шина

Застосування: легкові
Сезон: літо
Розмір: R17
Ширина профілю, мм: 215
Висота профілю у % до ширини покришки: 45
Індекс навантаження і швидкості: 91W
Тип: TL - безкамерні
Максимальне навантаження, кг: 615
Максимальна швидкість, км/год.: 270

Шина Bridgestone Potenza Adrenalin RE002 - це спортивна, високошвидкісна модель, яка створена спеціально для використання на легкових автомобілях. Шина має прекрасні експлуатаційні характеристики, забезпечує спокійну і точну зворотну реакцію на повороти керма під час руху на підвищених швидкостях.

Модель має агресивний, асиметричний дизайн протектора і дуже ефективна на мокрому дорожньому покритті. Конструкція шини має асиметричний захисний борт для максимального зчеплення з дорожнім покриттям, жорстким основним шаром і посиленою боковиною для підвищення стійкості руху.

При створенні шини застосовувалися ноу-хау та унікальні знання і технології, що дозволило створити справді унікальну шину. Шина має підвищену керованість, як на сухому, так і на вологому дорожньому покритті, зменшений опір коченню і мінімальну витрату палива. Також дана шина, за рахунок спеціальної гумової суміші і спеціального агресивного малюнка протектора, має новий рівень швидкості реакції при вході в поворот і поліпшений зворотний зв'язок.

Малюнок протектора має нову канавку змінної ширини, поліпшує відведення води і зводить ефект аквапланування до мінімуму. Посилена конструкція плечової зони і боковини, а також канавка різкою глибини дозволяють шині менше деформуватися при пригоді поворотів і звести до мінімуму викривлення, забезпечуючи більш точну зворотний зв'язок і більш «живе» поведінку автомобіля при проходженні поворотів.

Ключовим аспектом шини, який безпосередньо впливає на ходову динаміку, є будова каркаса. Спеціально спроектована з урахуванням довговічності, конструкція виконує м'яке розсіювання навантаження при накачуванні шини. Дана якість впливає як на рівномірність зносу, так і на зниження ризику перегріву, що досить важливо при швидкісній їзді.

Основні особливості шини Bridgestone Potenza Adrenalin RE002
- центральні ребра: абсолютно новий дизайн ребра замінює центр паз стіни оригінальних шин, здійснюючи краще зчеплення з різним дорожнім покриттям;
- широкі зміщені ребра: дозволили домогтися більш швидкої відповіді шини на зміни рульового управління;
- спеціальна комбінація блоку: пригнічує деформації, підвищує жорсткість і здійснює більш пряму обробку і збільшене стиснення;
- посилення бічної стіни: підвищує бічну жорсткість і покращує управління при проходженні поворотів;
- спеціальна гумова суміш на основі діоксиду кремнію: підвищує зчеплення і опір коченню, внаслідок чого збільшується економія палива;
- чотири кільцевих широких водовідвідних канали мають спрямовані борозни прекрасно справляються з акваплануванням при проведенні будь-яких маневрах навіть на високій швидкості;
- спеціально розроблений дизайн плеча «напівслік», забезпечує максимальне зчеплення з дорожнім покриттям при проходженні поворотів.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Bridgestone» в категории «Шины»
Показать все модели