Топливный фильтр MANN BFU700X


Есть в наличии (1-2 дня)
149 грн.
Наличные:
149 грн
Безнал:
179 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MANN BFU700X - Фильтр топливный

Торговая марка MANN является одной из лидеров в производстве фильтров для автомобилей разных брендов и классов. Благодаря многолетнему опыту в данной сфере, и слаженности команды разработчиков и инженеров, фильтры MANN пользуются стабильно высоким спросом, как на украинском рынке, так и за рубежом. При производстве топливного фильтра MANN используются исключительно высококачественные материалы. Что
Читать полностью
Технічні параметри:

MANN BFU700X - Фільтр паливний

Торгова марка MANN є однією з лідерів у виробництві фільтрів для автомобілів різних брендів і класів. Завдяки багаторічному досвіду в цій сфері, і злагодженості команди розробників та інженерів, фільтри MANN користуються стабільно високим попитом, як на українському ринку, так і за кордоном. При виробництві паливного фільтра MANN використовуються виключно високоякісні матеріали. Що гарантує ефективну очистку палива протягом усього терміну між обслуговуванням.
Сучасні двигуни і системи електронного вприску палива, дуже вибагливі до якості і чистоти пального. Навіть незначні домішки в його складі здатні вивести з ладу деталі і вузли паливної системи, що призведе до дорогого ремонту.
Паливний фільтр MANN ефективно зупиняє механічні частинки і воду на шляху до двигуна. Висока якість збірки виключає можливість протікання пального в обхід фільтруючого елемента. Сам фільтруючий елемент встановлений в корпусі таким чином, щоб максимально збільшити площу поверхні, що очищається. Строгий контроль якості на всіх етапах виробництва виключає можливість потрапляння браку до кінцевого споживача.

Внешний диаметр
70 (мм)
Внутренний диаметр 1
13.3 (мм)
Внутренний диаметр 2
13.3 (мм)
Высота
115 (мм)
Исполнение корпуса
фильтр-патрон

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MANN» в категории «Топливный фильтр»
Показать все модели