Автомобильный держатель EasyLink Airframe+ EL-755


Нет в наличии
119 грн.
Наличные:
119 грн
Безнал:
143 грн
330 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EasyLink Airframe+ EL-755 - держатель
Основные характеристики:
Универсальный автомобильный держатель для телефонов в дефлекторе с раздвижным механизмом и креплением займет очень мало места в салоне вашего автомобиля, но преимущества, которые он приносит, нельзя недооценивать. Сохраняет целостность не только устройства, но и жизни. Действительно полезная вещь для любого энтузиаста автомобиля. Даже ваши пассажиры оценят это.
Много
Читать полностью
Технічні параметри:

[b]EasyLink Airframe+ EL-755 - тримач [/b
Основні характеристики:
Універсальний автомобільний тримач для телефонів в дефлектори з розсувним механізмом і кріпленням займе дуже мало місця в салоні вашого автомобіля, але переваги, які він приносить, не можна недооцінювати. Зберігає цілісність не тільки пристрої, але і життя. Дійсно корисна річ для будь-якого ентузіаста автомобіля. Навіть ваші пасажири оцінять це.
Багато часу ми проводимо в поїздках, і досить часто нам доводиться відкладати важливі переговори або вирішувати проблеми по телефону в більш зручний час. З автомобільним утримувачем у вас більше не буде такої проблеми.
Універсальний тримач для смартфонів з діагоналлю до 6 дюймів з кріпленням на вентиляційної панелі.
Для зручності і безпеки в автомобілях рекомендується використовувати автомобільні утримувачі для смартфонів і іншого портативного обладнання. Відмінна модель, яка підходить для смартфонів до 6 дюймів. Щоб не шукати смартфон в сумці, кишенях або на всій машині, краще використовувати авто тримач, щоб пристрій завжди було перед вами, і ви не відволікаєтеся і не концентріруетесь на дорозі. Надійний автомобільний тримач, призначений для зручного і комфортного розміщення смартфона в салоні вашого автомобіля. Тримач автомобіля ідеально підходить і надійно фіксує смартфони з діагоналлю не більше 6 дюймів.

Тип:
Для мобильных устройств
Место установки:
в решетку кондиционера
Размер дисплея:
5"-7"
Конструкция
монолитная
Способ крепления гаджета
зажим
Фиксация в автомобиле
зажим

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EasyLink» в категории «Автомобильный держатель»
Показать все модели