Шины Bridgestone RD-713 (185R14C 102Q) br215


Нет в наличии
1986 грн.
Наличные:
1986 грн
Безнал:
2383 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Bridgestone RD-713 (185R14C 102Q) br215 - шина

Применение: легкогрузовые коммерческие автомобили
Сезон: зима
Размер: 185R14C
Индекс нагрузки и скорости: 102Q
Тип: TL – бескамерные
Наличие шипов: да
Максимальная нагрузка, кг: 850
Максимальная скорость, км/ч: 160

Мировой лидер производства шин компания Bridgestone представляет зимние шины Bridgestone RD-713. Эта модель создана специально для
Читать полностью
Технічні параметри:

Bridgestone RD-713 (185R14C 102Q) br215 - шина

Застосування: легковантажні комерційні автомобілі
Сезон: зима
Розмір: 185R14C
Індекс навантаження і швидкості: 102Q
Тип: TL - безкамерні
Наявність шипів: так
Максимальне навантаження, кг: 850
Максимальна швидкість, км/год.: 160

Світовий лідер виробництва шин компанія Bridgestone представила зимові шини Bridgestone RD-713. Ця модель створена спеціально для мікроавтобусів та легких вантажних автомобілів. Шина RD-713 - це та сама необхідна складова Вашої безпеки, яка принесе непохитну впевненість на засніженій або обледенілій дорозі. Компанія Bridgestone давно зарекомендувала себе на світовому ринку, і це дозволяє бути на всі 100% впевненим у тому, що покришка виконана за всіма сучасними стандартами, і стане оптимальним вибором на непередбачувану погоду холодної пори року.

Малюнок протектора відрізняється жорсткістю і агресивністю. Поздовжні широкі лінії відповідають за відведення води і відкидання снігу з плями контакту шини, що значно знижує ризик аквапланування. Поперечні елементи протектора забезпечують надійне зчеплення з дорогою, а також здатність самоочищення. Бічні грунтозацепи забезпечують їм маневреність на снігу і сльоти.

Оптимально посаджені шипи забезпечують надійне зчеплення з поверхнею доріг, покритих льодом, а також короткий гальмівний шлях і точний контроль руху на поворотах, а також на особливо складних ділянках шляху. А якщо Ви хочете ще більше потужності, то на плечові блоки Bridgestone RD713 можливо встановити шипи.

Для створення покришки Bridgestone RD-713 використовується особлива формула гумової суміші, яка забезпечує малий опір коченню і високу зносостійкість. Це безпосередньо впливає на підвищення екологічності шин і економність витрати палива. Унікальний склад гумової суміші робить робочу поверхню шини м'якше, зберігаючи еластичність навіть при дуже низькій температурі повітря. За рахунок цього протектор Bridgestone RD-713 має краще зчеплення зі слизькою дорогою, забезпечує негайну реакцію на гальмування і набір швидкості.
Новітня технологія R-COT, за допомогою якої виготовляються шини Bridgestone RD713 Winter, забезпечує високий рівень зносостійкості цих покришок. Автошини Bridgestone RD-713 демонструють відмінну поведінку на дорозі, високу прохідність і безпеку.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Bridgestone» в категории «Шины»
Показать все модели