Шины Bridgestone RD 613V Steel (185R14C 102R) br67


Нет в наличии
1403 грн.
Наличные:
1403 грн
Безнал:
1684 грн
Приватбанк:
1758 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Bridgestone RD 613V Steel (185R14C 102R) br67 - шина

Применение: легкогрузовые коммерческие автомобили
Сезон: лето
Размер: 185R14C
Индекс нагрузки и скорости: 102R
Тип: TL – бескамерные
Максимальная нагрузка, кг: 850
Максимальная скорость, км/ч: 170

Летние шины Bridgestone RD-613V Steel разрабатывались с учетом самого интенсивного использования на микроавтобусах, занимающихся коммерческими пассажирскими и
Читать полностью
Технічні параметри:

Bridgestone RD 613V Steel (185R14C 102R) br67 - шина

Застосування: легковантажні комерційні автомобілі
Сезон: літо
Розмір: 185R14C
Індекс навантаження і швидкості: 102R
Тип: TL - безкамерні
Максимальне навантаження, кг: 850
Максимальна швидкість, км/год.: 170

Літні шини Bridgestone RD-613V Steel розроблялися з урахуванням найбільш інтенсивного використання на мікроавтобусах, що займаються комерційними пасажирськими та вантажними перевезеннями. Внаслідок цього, експлуатаційні характеристики гуми відповідають найжорсткішим вимогам, які пред'являє до шин комерційний грузоперевозчик. Оптимальний розподіл навантаження на всю площу плями контакту дозволило використовувати гуму і на малотоннажних міських вантажівках.

Переваги:
Здвоєні ребра жорсткості, характерні для симетрично-ненаправленного малюнка протектора, збільшили індекс допустимого навантаження у порівнянні з шинами попереднього покоління.
Хвилеподібні кромки ребер жорсткості, утворені ланцюжком п'ятикутних блоків, є ефективними грунтоцепами, надійно утримують траєкторію руху мікроавтобуса на мокрому асфальті, а також поліпшують показники розгону і гальмування.
П'ятикутна форма блоків ребер жорсткості перешкоджає виникненню осьових зсувів, при різкому гальмуванні і швидкісному маневруванні.
Вода з плями контакту евакуюється за трьома глибокими поздовжніми каналами, що утворюють дренажну систему шини Bridgestone RD-613V Steel, завдяки чому транспорт не втрачає високого рівня керованості руху на мокрій трасі.
Збільшена плечова зона протектора сприяла кращій компенсації динамічних навантажень, що виникають при швидкісному маневруванні автомобіля, запобігши тим самим, появі нерівномірного зносу протектора.
Силіконові присадки, застосовані при створенні гумової суміші протектора підвищили ступінь зносостійкості шини, а також збільшили ресурс безпечної експлуатації.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Bridgestone» в категории «Шины»
Показать все модели