Шины Bridgestone RD 613V Steel (195R14C 106N) br68


Нет в наличии
1636 грн.
Наличные:
1636 грн
Безнал:
1963 грн
Приватбанк:
1682 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Bridgestone RD 613V Steel (195R14C 106N) br68 - шина

Применение: легкогрузовые коммерческие автомобили
Сезон: лето
Размер: 195R14C
Индекс нагрузки и скорости: 106N
Тип: TL – бескамерные
Максимальная нагрузка, кг: 950
Максимальная скорость, км/ч: 140

Летние шины Bridgestone RD-613V Steel разрабатывались с учетом самого интенсивного использования на микроавтобусах, занимающихся коммерческими пассажирскими и
Читать полностью
Технічні параметри:

Bridgestone RD 613V Steel (195R14C 106N) br68 - шина

Застосування: легковантажні комерційні автомобілі
Сезон: літо
Розмір: 195R14C
Індекс навантаження і швидкості: 106N
Тип: TL - безкамерні
Максимальне навантаження, кг: 950
Максимальна швидкість, км/год.: 140

Літні шини Bridgestone RD-613V Steel розроблялися з урахуванням найбільш інтенсивного використання на мікроавтобусах, що займаються комерційними пасажирськими та вантажними перевезеннями. Внаслідок цього, експлуатаційні характеристики гуми відповідають найжорсткішим вимогам, які пред'являє до шин комерційний грузоперевозчик. Оптимальний розподіл навантаження на всю площу плями контакту дозволило використовувати гуму і на малотоннажних міських вантажівках.

Переваги:
Здвоєні ребра жорсткості, характерні для симетрично-ненаправленного малюнка протектора, збільшили індекс допустимого навантаження у порівнянні з шинами попереднього покоління.
Хвилеподібні кромки ребер жорсткості, утворені ланцюжком п'ятикутних блоків, є ефективними грунтоцепами, надійно утримують траєкторію руху мікроавтобуса на мокрому асфальті, а також поліпшують показники розгону і гальмування.
П'ятикутна форма блоків ребер жорсткості перешкоджає виникненню осьових зсувів, при різкому гальмуванні і швидкісному маневруванні.
Вода з плями контакту евакуюється за трьома глибокими поздовжніми каналами, що утворюють дренажну систему шини Bridgestone RD-613V Steel, завдяки чому транспорт не втрачає високого рівня керованості руху на мокрій трасі.
Збільшена плечова зона протектора сприяла кращій компенсації динамічних навантажень, що виникають при швидкісному маневруванні автомобіля, запобігши тим самим, появі нерівномірного зносу протектора.
Силіконові присадки, застосовані при створенні гумової суміші протектора підвищили ступінь зносостійкості шини, а також збільшили ресурс безпечної експлуатації.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Bridgestone» в категории «Шины»
Показать все модели