Есть в наличии
511 грн.
Наличные:
511 грн
Безнал:
613 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Адаптер iPod, I-phone 2*RCA (23622)

Все мы уже привыкли к интерфейсам в наших автомобилях, эта совокупность устройств укоренилась в нашей каждодневной жизни и играет очень важную роль в ней. Особенно важны они для тех, кто проводит много времени в дороге в силу профессии или, попросту, ритма жизни. более того, они стали необходимыми и незаменимыми.
Автомобильная штатная автомагнитола имеет минимальный набор функций, который не
Читать полностью
Технічні параметри:

Адаптер iPod, I-phone 2*RCA (23622)

Всі ми вже звикли до інтерфейсів в наших автомобілях, навіть більше - ця сукупність пристроїв вкоренилася в нашому щоденному житті і грає дуже важливу роль в ній. Особливо важливі вони для тих, хто проводить багато часу в дорозі в силу професії або, попросту, ритму життя.
Автомобільна штатна автомагнітола має мінімальний набір функцій, який не підходить для більшості автовласників, і з часом змушує до придбання нового головного пристрою. Але для коректної установки буде потрібно втручання в автомобільну проводку, наприклад: різати, паяти і з'єднати дроти між собою. Дана установка являється складною і вимагає втручання фахівців.
Для того щоб не втрутитися в рідну проводку при установці нового головного пристрою, Вам знадобиться перехідник для автомагнітоли. Він оснащений спеціальним роз'ємом який застосовується до певної марки автомобіля, другий роз'єм універсальний, він необхідний для підключення до головного пристрою. Даний інтерфейс вважається не тільки необхідним але і корисним, оскільки зберігає гарантійні зобов'язання автомобіля. Провід виготовлені з високоякісної міді які покриті кольоровою і міцною ізоляцією. Контакти роз'ємів знаходяться в пластиковим корпусі який захищає від пошкоджень, і забезпечують швидке і надійне підключення.
Інтерфейс виконаний з нетоксичних і абсолютно безпечних для здоров'я матеріалів. З даним інтерфейсом можна виконувати установку самостійно, оскільки вона не вимагає спеціалізованих знань і умінь, достатньо всього лише мати схему підключення яка йде в комплекті.

Тип
для подключения I-phone
Бренд
EX

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «EX» в категории «Интерфейс к магнитоле»
Показать все модели