Есть в наличии
348 грн.
Наличные:
348 грн
Безнал:
418 грн
363 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

H&T 6СТ-5 (12N5-3B) - Мото аккумулятор

Компания H&T специализируется на изготовлении аккумуляторных батарей для разной техники, в том числе и для мотоциклетной. Производственные мощности находятся в Китае. Линия мотто аккумуляторов оснащена современным оборудованием. Готовая продукция проходит ряд жестких тестов для соответствия международным требованиям.
Мотоциклетные аккумуляторы H&T изготовлены с использованием классической
Читать полностью
Технічні параметри:

H&T 6СТ-5 (12N5-3B) - Мото акумулятор

Компанія H&T спеціалізується на виготовленні акумуляторних батарей для різної техніки, в тому числі і для мотоциклетної. Виробничі потужності знаходяться в Китаї. Лінія мото акумуляторів оснащена сучасним обладнанням. Готова продукція проходить ряд жорстких тестів для відповідності міжнародним вимогам.
Мотоциклетні акумулятори H&T виготовлені з використанням класичної свинцево-кислотної технології. Головною її перевагою є доступ до банок з активною речовиною, для контролю щільності і додавання електроліту. Свинцево-кислотні батареї мають стандартну конструкцію корпусу, який виготовлений з ударостійкого пластику, для надійного захисту пластин батареї від вібрації і ударів під час експлуатації. Дані акумуляторні батареї показали відмінні результати при експлуатації в особливо важких умовах. Вони стійкі до глибокого розряду і здатні швидко відновлюватися до заводських параметрів під час зарядки. Збільшені пускові струми і вкрай низький рівень саморозряду, забезпечують запуск двигуна навіть при частково розрядженій акумуляторнійбатареї. Централізована система газовідводу забезпечує безпеку експлуатації.

Напряжение
12 (В)
Емкость
5 (Ач)
Тип
Сухозаряженные
Длина
120 (мм)
Ширина
60 (мм)
Высота
130 (мм)
Применение
Для мотоцикла
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «H&T» в категории «Мото аккумулятор»
Показать все модели