Заканчивается
561 грн.
Наличные:
561 грн
Безнал:
673 грн
Приватбанк:
583 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

H&T 6СТ-9 Gel (YT9-BS) - Мото аккумулятор

Компания H&T специализируется на изготовлении аккумуляторных батарей для разной техники, в том числе и для мотоциклетной. Производственные мощности находятся в Китае. Линия мото аккумуляторов оснащена современным оборудованием. Готовая продукция проходит ряд жестких тестов для соответствия международным требованиям.
Мотоциклетные аккумуляторы H&T изготовлены с использованием гелевой
Читать полностью
Технічні параметри:

H&T 6СТ-9 Gel (YT9-BS) - Мото акумулятор

Компанія H&T спеціалізується на виготовленні акумуляторних батарей для різної техніки, в тому числі і для мотоциклетної. Виробничі потужності знаходяться в Китаї. Лінія мото акумуляторів оснащена сучасним обладнанням. Готова продукція проходить ряд жорстких тестів для відповідності міжнародним вимогам.
Мотоциклетні акумулятори H&T виготовлені з використанням гелевої технології. Головною її відмінністю є електроліт, який загущений до стану гелеобразної субстанції, що дозволяє установку даних АКБ під кутом без витікання активної речовини і втрати продуктивності. Гелеві батареї мають герметичну необслуговувану конструкцію корпусу, який виготовлений з ударостійкого пластику, для надійного захисту пластин батареї від вібрації і ударів під час експлуатації. Дана технологія виготовлення має ряд переваг в порівнянні з класичними батареями. Висока стійкість до глибокого розряду і більше число циклів заряд-розряд. Прискорене відновлення заводських параметрів під час зарядки. Збільшені струми холодної прокрутки і вкрай низький рівень саморозряду. Відсутність необхідності контролю рівня електроліту в системі. Запуск двигуна навіть при частково розрядженій акумуляторній батареї.

Напряжение
12 (В)
Емкость
9 (Ач)
Тип
Гелевые
Длина
152 (мм)
Ширина
88 (мм)
Высота
106 (мм)
Применение
Для скутера, Для мопеда, Для мотоцикла
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «H&T» в категории «Мото аккумулятор»
Показать все модели