Шампуры Кемпинг одинарный F-450


Есть в наличии (1-2 дня)
26 грн.
Наличные:
26 грн
Безнал:
31 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Шампур Кемпинг одинарный F-450
Практически любой поход на природу не обходится без приготовления вкусного шашлыка. В этом вам поможет набор шампуров от компании производителя Кемпинг. Прямое предназначения шампуров, это приготовление небольших кусочков мяса с использованием мангала или специальных опорных ножек. Изготавливаются из высококачественной нержавеющей стали. Металл великолепно выдерживает большие температуры. Они обладают угловой
Читать полностью
Технічні параметри:

Шампур Кемпінг одинарный F-450
Практично будь-який похід на природу не обходиться без приготування смачного шашлику. У цьому вам допоможе набір шампурів від компанії виробника Кемпінг. Пряме призначення шампурів, це приготування невеликих шматочків м'яса з використанням мангала або спеціальних опорних ніжок. Виготовляються з високоякісної нержавіючої сталі. Метал чудово витримує великі температури. Вони мають кутовий формою, яка забезпечує надійну фіксацію м'яса при обертанні. Після використання, шампура досить легко відмити і почистити. Вони володіють компактними габаритами, що дозволяє розмістити їх в сумці або багажному відділенні автомобіля. Гостро заточений край, дозволяє без особливих зусиль наколоти шматочки м'яса і овочів. Ручки оберігають руки від нанесення опіку, тому використання даних шампурів дуже надійне і найголовніше безпечне.
При виготовленні використовувалися тільки високоякісні матеріали, шампур контактуючий з великою температурою не утворює хімічних речовин, які негативно можуть вплинути на стан здоров'я людини або на якість приготовленої на ньому їжі.

Додаткова інформація:
Доступні в двох розмірах (Д х Ш х Т): 45 см х 1 см х 0,2 см
Вид: плоский
Вага: 80 гр

Тип
Шампуры

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Кемпинг» в категории «Мангалы Барбекю Гриль»
Показать все модели