Нет в наличии
1975 грн.
Наличные:
1975 грн
Безнал:
2370 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Multitronics PT-4TC - Парктроник для маршрутного компьютера

Парковочный радар Multitronics PT-4TC версия 3 включает в себя 4 ультразвуковых датчика (черного или серого цвета) и системный блок, работающие совместно с маршрутными компьютерами Multitronics:

- VG1031(U, UPL, GPL)
- SE-50V / SL-50V
- X140 / X150
- TC 50UPL / GPL
- RI-500 / RI-500V
- RIF-500
- RC-700
- VC731 / VC730
- TC 750 / TC 740
Читать полностью
Технічні параметри:

Multitronics PT-4TC - Парктронік для маршрутного комп'ютера

Паркувальний радар Multitronics PT-4TC версія 3 включає в себе 4 ультразвукових датчика (чорного або сірого кольору) і системний блок, що працюють спільно з маршрутними комп'ютерами Multitronics:

- VG1031 (U, UPL, GPL)
- SE-50V / SL-50V
- X140 / X150
- TC 50UPL / GPL
- RI-500 / RI-500V
- RIF-500
- RC-700
- VC731 / VC730
- TC 750 / TC 740
- CL-550
- C-570 / CL-570

Автономна робота або робота з іншими маршрутними комп'ютерами неможлива!

Кожен раз при включенні заднього ходу на дисплеї маршрутного комп'ютера виводиться назва дисплея «Парковка», яке вказує на те, що система включена і датчики почали сканувати предмети в межах досяжності.

На дисплеї маршрутного бортового комп'ютера Multitronics виводиться відстань від перешкоди до кожного з датчиків і відбувається промовляння голосом відстані. З панелі МК можна відключити голос і перемкнути парктронік в режим тонального оповіщення (біп) або відключити звук взагалі.

На правильність визначення відстані можуть впливати різні чинники: дощ, сніг, нерівна дорога, забрудненість датчиків парковки. Для усунення впливу цих факторів з панелі маршрутного комп'ютера Multitronics можливо зменшити чутливість паркувального радара. Після усунення сторонніх чинників можна знову збільшити чутливість парктроника.

При вимушеній низькій висоті установки датчиків, а також при можливій наявність у дальній зоні охоплення датчиків перешкод у вигляді виступаючих частин запасного колеса або частин бампера регулювання чутливості з панелі МК Multitronics забезпечує правильну роботу паркувального радара.

Функція "Фаркоп" призначена для виключення з зони охоплення системи різних виступаючих за межі бампера частин автомобіля (фаркоп, запасне колесо), через які можуть з'явитися помилкові спрацьовування. Для активування даної функції необхідно ввести відстань до виступаючої частини автомобіля (при якому парктроник не визначатиме її). Після цього відстань до перешкоди буде розраховуватися з урахуванням цієї поправки, тобто буде показуватися не до бампера, а до виступаючої частини машини.
Приклад: позаду машини виступає запасне колесо на 30 см і парктроник визначає його як перешкоду. Поправку фаркопа в цьому випадку потрібно встановити 30-32 см. При визначенні перешкоди на відстані 100 см це буде відстань від перешкоди до запасного колеса.

Режими роботи переднього парктроника:
- Увімкнути. постійно - при визначенні перешкоди передній парктроник буде працювати постійно до тих пір, поки перешкода нічого очікувати прибрано.
- Увімкнути. 3 сек. - Передній парктроник включиться при визначенні перешкоди і через 3 сек. відключиться, якщо відстань не зміниться. При зміні відстані до перешкоди парктронік знову включиться.
- Увімкнути. при русі назад - передній парктроник буде включатися тільки при русі заднім ходом.

На дисплеї маршрутного комп'ютера Multitronics відображається відстань від перешкоди до кожного з датчиків і звучить попереджувальний звуковий сигнал або голосове повідомлення про наближення до перешкоди.

У парктронік Multitronics PT-4TC в центральній групі відображається відстань до найближчої перешкоди, що визначається центральними датчиками.

При установці в металеві бампери можлива ситуація, коли парктроник постійно визначає відстань як 0 см. У цьому випадку необхідно ізолювати корпус ультразвукового датчика від поверхні бампера, щоб уникнути брязкоту від металевих частин бампера. В якості ізолюючого матеріалу можна застосовувати силіконовий герметик.

При виборі голосового повідомлення проговорюється чисельне значення відстані від перешкоди до найближчого датчика в сантиметрах і напрямок наближення.

 При русі заднім ходом рекомендується рухатися зі швидкістю менше 5 км / год (<1,38м / сек). При зменшенні відстані до перешкоди слід ще більше знижувати швидкість руху. За період індикації відстані (0,12 сек) Ваш автомобіль при швидкості 5 км / год проїжджає 0,17 м, а за період промовляння відстані (1сек) - 1,38м!

Цвет датчиков
серебристый
Количество датчиков
4
Зона сканирования
сзади
Функции
обучение (фаркоп/запаска), голосовое оповещение
Входы / выходы
-
Доп.оснащение
-
Тип дисплея
ЖК
Количество дисплеев
1
Цвет корпуса дисплея
черный
Диаметр датчиков
18 (мм)
Точность измерения
10 (см)
Срабатывает ОТ
0.3 (м)
Срабатывания ДО
2 (м)
Время отклика
0.12 (сек)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Multitronics» в категории «Парктроник»
Показать все модели