Нет в наличии
2550 грн.
Наличные:
2550 грн
Безнал:
3060 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Multitronics АРТ-4С серый - Парковочный радар

Автоматическое включение парктроника при включении задней передачи или от стоп-сигнала.
Автоматическое определение ближайшего препятствия.

Возможность выбора предупреждающего сигнала.
Парковочный радар Multitronics APT-4C включает в себя 4 ультразвуковых датчика, системный блок и индикатор.

Каждый раз при включении заднего хода на индикаторе будет загораться
Читать полностью
Технічні параметри:

Multitronics АРТ-4С серый - Парковочний радар

Автоматичне включення парктроніка при включенні задньої передачі або від стоп-сигналу.
Автоматичне визначення найближчої перешкоди.
Паркувальний радар Multitronics APT-4C включає в себе 4 ультразвукових датчика, системний блок і індикатор.

Кожен раз при включенні заднього ходу на індикаторі буде загорятися інформаційне табло, яке вказує на те, що система включена і датчики почали сканувати предмети в межах досяжності.

На індикаторі відображається відстань від перешкоди до найближчого з датчиків і звучить попереджувальний сигнал (зумер) або голосове повідомлення (для APU-4C) про наближення до перешкоди. Також спалахує світлодіод, який вказує напрямок мінімальної відстані до перешкоди (праворуч або ліворуч).

Частота застережливого сигналу (зумера) залежить від відстані між датчиками і найближчої до них перешкоди: чим менше відстань до перешкоди, тим частіше звучатиме сигнал.

Світлодіоди вказують напрям перешкоди, мінімально близької до бампера автомобіля. Колір світлодіода залежить від відстані до перешкоди:

зелений:> 1,2 метра
жовтий: 0,7 ... 1,2 метра
червоний <0,7 метра

На правильність визначення відстані можуть впливати різні чинники: дощ, сніг, нерівна дорога, забрудненість датчиків парковки. Для усунення впливу цих факторів можливо зменшити чутливість паркувального радара - функція захищена патентом РФ. Після усунення сторонніх чинників можна знову збільшити чутливість парктроніка.

При вимушеній низькій висоті установки датчиків, а також при можливій наявності у дальній зоні охоплення датчиків перешкод у вигляді виступаючих частин запасного колеса або частин бампера регулювання чутливості забезпечує правильну роботу паркувального радара.

Функція «Фаркоп» призначена для виключення з зони охоплення системи різних виступаючих за межі бампера частин автомобіля (фаркоп, запасне колесо), через які можуть з'явитися помилкові спрацьовування. Для активування даної функції необхідно ввести відстань до виступаючої частини автомобіля (при якому парктроник не визначатиме її). Після цього відстань до перешкоди буде розраховуватися з урахуванням цієї поправки, тобто буде показуватися не до бампера, а до виступаючої частини машини.
Приклад: позаду машини виступає запасне колесо на 30 см і парктроник визначає його як перешкоду. Поправку фаркопа в цьому випадку потрібно встановити 30-32 см. При визначенні перешкоди на відстані 100 см це буде відстань від перешкоди до запасного колеса.

При установці в металеві бампери можлива ситуація, коли парктроник постійно визначає відстань як 0 см. У цьому випадку необхідно ізолювати корпус ультразвукового датчика від поверхні бампера, щоб уникнути брязкоту від металевих частин бампера. В якості ізолюючого матеріалу можна застосовувати силіконовий герметик.

При русі заднім ходом рекомендується рухатися зі швидкістю менше 5 км / год (<1,38м / сек). При зменшенні відстані до перешкоди слід ще більше знижувати швидкість руху. За період індикації відстані (0,12 сек) ваш автомобіль при швидкості 5 км / год проїжджає 0,17 м!

Допускається підключення парктроніка тільки до бортової мережі постійної напруги! Підключення до мережі змінної напруги неприпустимо!

Цвет датчиков
серебристый
Количество датчиков
4
Зона сканирования
сзади
Функции
обучение (фаркоп/запаска), голосовое оповещение
Входы / выходы
-
Доп.оснащение
-
Тип дисплея
светодиодный
Количество дисплеев
1
Цвет корпуса дисплея
черный
Диаметр датчиков
18 (мм)
Точность измерения
10 (см)
Срабатывает ОТ
0.7 (м)
Срабатывания ДО
1.3 (м)
Время отклика
0.12 (сек)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Multitronics» в категории «Парктроник»
Показать все модели