Парктроник Multitronics PU-4TC серый


Заканчивается
1745 грн.
Наличные:
1745 грн
Безнал:
2094 грн
Кредит ПУМБ:
Купить
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

Multitronics PU-4TC серый - Парковочный радар

Цвет датчиков: серый
Комплектация:
Системный блок.
Датчики парковки.
Шлейф для связи с МК.
Сверло.
Инструкция.
Гарантийный талон.
Автоматическое включение парктроника
при включении задней передачи или от стоп-сигнала.

Высокое быстродействие
Частота обновления информации на экране 0,12 сек! Данная скорость сохраняется и при увеличении количества
Читать полностью
Технічні параметри:

Multitronics PU-4TC сірий - Паркувальний радар

Колір датчиків: сірий
Комплектація:
Системний блок.
Датчики паркування.
Шлейф для зв'язку з МК.
Свердло.
Інструкція.
Гарантійний талон.
Автоматичне включення парктроника
при включенні задньої передачі або від стоп-сигналу.

Висока швидкодія
Частота оновлення інформації на екрані 0,12 сек! Дана швидкість зберігається і при збільшенні кількості датчиків (вперед і назад), у той час як у виробів інших виробників швидкість оновлення інформації падає пропорційно кількості додаткових датчиків.

Автоматичне визначення найближчої перешкоди

На дисплеї бортового комп'ютера відображається кілька відстаней від датчиків до перешкод (ліворуч, центр, праворуч), озвучується мінімальну відстань.

4 ультразвукових датчика
дозволяють практично повністю виключити «мертві» зони позаду автомобіля.

Можливість вибору застережливого сигналу

промовляння голосом відстані до перешкоди з одночасною індикацією відстані на дисплеї маршрутного комп'ютера. При виборі голосового повідомлення проговорюється чисельне значення відстані від перешкоди до найближчого датчика в сантиметрах і напрямок наближення (крім SL-50V);
тональний сигнал (біп) з одночасною індикацією на дисплеї маршрутного комп'ютера відстані до перешкоди;
попередження однієї мелодією при відстані до перешкоди 30 ... 100 см з одночасною індикацією відстані на дисплеї маршрутного комп'ютера;
тільки індикація на дисплеї маршрутного комп'ютера відстані до перешкоди.

Установка чутливості датчиків парктроника

Дозволяє оперативно відрегулювати чутливість паркувального радара з урахуванням несприятливих факторів (дощ, сніг, нерівна дорога) і ісключітт помилкові спрацьовування.

Установка порога попередження

мелодією для відстаней 30 ... 100 см з панелі маршрутного бортового комп'ютера Multitronics

Спрацьовування від стоп-сигналу і функція «Антіподкат»

Функція активується при натисканні на педаль гальма (при підключенні до дроту стоп-сигналу). При цьому дисплей маршрутного комп'ютера Multitronics перемикається в дисплей "Парковка" і на екрані відображається відстань до перешкоди ззаду. Використання цієї функції дозволить контролювати відстань до стоїть позаду автомобіля і планувати максимальний відкат власної машини на підйомі.

Самодиагностика

Кожен раз при включенні парктроника проводиться тестування всіх датчиків на справність. У випадку, якщо який-небудь з датчиків несправний, на дисплеї маршрутного комп'ютера виводиться відповідне попередження, а також показується номер несправного датчика.

Робота в якості переднього парктроника

При використанні паркувального радара в якості переднього червоний провід («задній хід») підключається до проводу, на якому з'являється напруга в момент включення запалення, жовтий провід («стоп-сигнал») необхідно заізолювати.

«Фаркоп»
Ця функція призначена для виключення з зони охоплення системи різних виступаючих за межі бампера частин автомобіля (фаркоп, запасне колесо), через які можуть з'явитися помилкові спрацьовування.

Відключення бічних датчиків
при роботі від стоп-сигналу. У випадку, якщо ззаду машини встановлений парктроник з 4 датчиками, то при спрацьовуванні від Стоп-сигналу відстань ззаду буде вимірюватися тільки внутрішніми датчиками, крайні датчики будуть відключені. У цьому випадку виключаються сторонні спрацьовування, наприклад від машин, що знаходяться збоку від Вашої а / м.

Тимчасове відключення парктроніка

Можливо примусово вийти з дисплея "Парковка". БК не перейде в цей режим, поки швидкість машини не перевищить 25 км / год. Після перевищення даного порогу парктроніки знову будуть включатися згідно заданим умовам.

Режими роботи переднього парктроника:
Вкл. постійно - при визначенні перешкоди передній парктроник буде працювати постійно до тих пір, поки перешкода нічого очікувати прибрано.
Вкл. 3 сек. - Передній парктроник включиться при визначенні перешкоди і через 3 сек. відключиться, якщо відстань не зміниться. При зміні відстані до перешкоди парктронік знову включиться.
Вкл. при русі назад - передній парктроник буде включатися тільки при русі заднім ходом.

На дисплеї маршрутного комп'ютера Multitronics відображається відстань від перешкоди до кожного з датчиків і звучить попереджувальний звуковий сигнал або голосове повідомлення про наближення до перешкоди.

При установці в металеві бампери можлива ситуація, коли парктроник постійно визначає відстань як 0 см. У цьому випадку необхідно ізолювати корпус ультразвукового датчика від поверхні бампера, щоб уникнути брязкоту від металевих частин бампера. В якості ізолюючого матеріалу можна застосовувати силіконовий герметик.

При русі заднім ходом рекомендується рухатися зі швидкістю менше 5 км / год (<1,38м / сек). При зменшенні відстані до перешкоди слід ще більше знижувати швидкість руху. За період індикації відстані (0,12 сек) Ваш автомобіль при швидкості 5 км / год проїжджає 0,17 м, а за період промовляння відстані (1сек) - 1,38м!
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Multitronics» в категории «Парктроник»
Показать все модели