Стробоскоп диагностический Multitronics Astrо L 5


Нет в наличии
1135 грн.
Наличные:
1135 грн
Безнал:
1362 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Multitronics Astrо L 5 - Стробоскоп-тахометр

В режиме стробоскопа прибор позволяет проверять правильность установки угла опережения зажигания, проверять работу центробежного и вакуумного регуляторов опережения зажигания бензиновых двигателей.

В режиме тахометра (ТАХ) прибор с высокой точностью позволяет измерять обороты карбюраторных двигателей, а также в режиме «rоб» позволяет измерять нестабильность оборотов холостого хода.
Читать полностью
Технічні параметри:

Multitronics Astrо L 5 - Стробоскоп-тахометр

У режимі стробоскопа прилад дозволяє перевіряти правильність установки кута випередження запалювання, перевіряти роботу відцентрового і вакуумного регуляторів випередження запалювання бензинових двигунів.

У режимі тахометра (ТАХ) прилад з високою точністю дозволяє вимірювати обороти карбюраторних двигунів, а також в режимі «Rоб» дозволяє вимірювати нестабільність оборотів холостого ходу.

Вимірювання проводяться як при підключенні ємнісного датчика на високовольтний дріт, так і без нього, з первинної обмотки котушки запалювання.

У режимі вольтметра Uакк з високою точністю вимірюється напруга в електричних ланцюгах автомобіля.

У режимі вимірювання кута замкнутого стану контактів (УЗСЬК) вимірюється кутовий час замикання механічного переривника - розподільника.

У режимі посилення потужності спалаху прилад збільшує потужність спалаху імпульсної лампи в два рази за рахунок додаткового накопичення енергії і зниження частоти спалахів в два рази.

Індикатор приладу містить тризначний семисегментний індикатор, на якому відображаються чисельні значення обраних параметрів, чотири Світлодіод показує обраний режим роботи, а так само кнопку управління режимами.

Комплектація.
1.Многофункціональний стробоскоп AstroL5 з кабелем живлення, датчиком місткості - прищіпкою і кабелем для підключення до котушки запалювання
2. Керівництво по експлуатації
3. Гарантійний талон
4. Пакувальна коробка
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Multitronics» в категории «Стробоскоп диагностический»
Показать все модели