Стробоскоп диагностический Multitronics М1


Нет в наличии
830 грн.
Наличные:
830 грн
Безнал:
996 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Multitronics М1 - Стробоскоп автомобильный (бензин)

Высокая яркость свечения, ксеноновая лампа вспышка. Яркий фокусированный луч на расстоянии до 2-х метров. Позволяет работать при ярком солнечном свете на улице. Работает со всеми типами систем зажигания, включая иномарки. Простота подключения. Безопасный емкостной синхронизатор-прищепка с повышенной чувствительностью. Преобразователь напряжения с питанием от аккумулятора. Стабильная
Читать полностью
Технічні параметри:

Multitronics М1 - Стробоскоп автомобільний (бензин)

Висока яскравість світіння, ксенонова лампа спалах. Яскравий фокусований промінь на відстані до 2-х метрів. Дозволяє працювати при яскравому сонячному світлі на вулиці. Працює з усіма типами систем запалювання, включаючи іномарки. Простота підключення. Безпечний ємнісний синхронізатор-прищіпка з підвищеною чутливістю. Перетворювач напруги з живленням від акумулятора. Стабільна яскравість спалаху на високих обертах двигуна. Мінімальна ціна для потужного стробоскопа з перетворювачем напруги на ринку приладів даного класу.

Принцип дії
Автомобільний стробоскоп підвищеної яскравості світіння "Мультітроникс М1" призначений для перевірки і регулювання початкової установки кута випередження запалювання, а також для перевірки працездатності відцентрового і вакуумного регуляторів випередження запалювання автомобільних карбюраторних двигунів. Стробоскоп працює з будь-якими типами систем запалювання включаючи іномарки. Синхронізація здійснюється сенсорної ємнісний прищіпкою закрепляемой на високовольтному проводі свічки першого циліндра двигуна. Режим роботи повторно-короткочасний: 10 хв. робота, 10 хв. перерву.

Технічні характеристики
Напруга живлення: 9 - 16В
Споживаний струм: не більше 0,8 А
Максимальна частота спалахів: 50 Герц (що відповідає частоті обертання двигуна 6000 об / хв при синхронізації з дроту 1-го циліндра, і 1500 об / хв при синхронізації з центрального проводу котушки запалювання)
Габарити: 72 х 135 х 44 мм
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Multitronics» в категории «Стробоскоп диагностический»
Показать все модели