Масляный фильтр WIX WL7422


Есть в наличии
109 грн.
Наличные:
109 грн
Безнал:
131 грн
129 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

WIXFILTRON WL7422 - Фильтр масляный

Масляные фильтры WIX пользуются огромной популярностью, как на украинском рынке, так и на рынках других стран мира. Благодаря высокому качеству, надежности и приемлемой цене. Производство находится в Украине, вся продукция соответствует международным стандартам качества ISO9001. Фильтры WIX поставляются на конвейеры для оригинальной комплектации всемирно известных автомобильных производителей, таких
Читать полностью
Технічні параметри:

WIXFILTRON WL7422 - Фільтр масляний

Масляні фільтри WIX користуються величезною популярністю, як на українському ринку, так і на ринках інших країн світу. Завдяки високій якості, надійності і прийнятній ціні. Виробництво знаходиться в Україні, вся продукція відповідає міжнародним стандартам якості ISO9001. Фільтри WIX поставляються на конвеєри для оригінальної комплектації всесвітньо відомих автомобільних виробників, таких як: Chrysler, Fiat, Ford, Jaguar, LandRover, Lotus, Rover, Nissan, Opel, Saab, Subaru, Suzuki, Toyota, Volkswagen Group.
Габаритні розміри фільтр-патрона повністю відповідають посадковому місцю. У місцях входу і виходу він має кільце ущільнювача, яке перешкоджає просочуванню масла з-під місця з'єднання деталей. Активний фільтруючий елемент виготовлений зі спеціального гофрованого паперу з унікальним пропиткою. Він сприяє ефективному очищенню масла від продуктів неповного згоряння під час роботи двигуна, а також пилу, металевих частинок та інших забруднень неорганічного походження.
Для стабільної і безвідмовної роботи фільтра, кожен елемент конструкції проходить обробку, а готовий виріб піддається ряду тестів і випробувань.

Исполнение
фильтр-патрон
Высота
105.5 (мм)
Внешний диаметр
57 (мм)
Внутренний диаметр 1
21 (мм)
Внутренний диаметр 2
23 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
    Александр, 04.02.2017

    Подскажите, на Ланос 1,4 АКПП подойдет?

    Эксперт avtozvuk.ua

    не подойдет.Вам нужен WL7129


Другие модели марки «WIX» в категории «Масляный фильтр»
Показать все модели