Нет в наличии
1080 грн.
Наличные:
1080 грн
Безнал:
1296 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Multitronics М2 - Стробоскоп-тахометр

Напряжение питания: от +9 до +16 Вольт
Потребляемый ток: не более 1А
Диапазон измерения оборотов: 100 — 9990 об/мин
Погрешность измерения при оборотах: менее 2000 об/мин — 10 об/мин, свыше 2000 об/мин — не более 3%
Габариты: 72 х 135 х 44 мм.

Высокая яркость свечения, ксеноновая лампа вспышка. Яркий фокусированный луч на расстоянии до 2-х метров. Позволяет работать при ярком
Читать полностью
Технічні параметри:

Multitronics М2 - Стробоскоп-тахометр

Напруга живлення: від +9 до +16 Вольт
Струм: не більше 1А
Діапазон вимірювання обертів: 100 - 9990 об / хв
Похибка вимірювання при оборотах: менш 2000 об / хв - 10 об / хв, понад 2000 об / хв - не більше 3%
Габарити: 72 х 135 х 44 мм.

Висока яскравість світіння, ксенонова лампа спалах. Яскравий фокусований промінь на відстані до 2-х метрів. Дозволяє працювати при яскравому сонячному світлі на вулиці. Робота стробоскопа з усіма типами систем запалювання включаючи іномарки. Простота підключення. Безпечний ємнісний синхронізатор-прищіпка з підвищеною чутливістю. Суперяскравий червоний світлодіодний індикатор. Стабільна яскравість спалаху на високих обертах двигуна. Перетворювач напруги з живленням від акумулятора.

Загальні відомості
Автомобільний стробоскоп-тахометр підвищеної яскравості світіння «Мультітроникс М2" призначений для перевірки і регулювання початкової установки кута випередження запалювання, вимірювання обертів двигуна, а також для перевірки працездатності відцентрового і вакуумного регуляторів випередження запалювання автомобільних карбюраторних двигунів. Стробоскоп працює з будь-якими типами систем запалювання, включаючи іномарки. Наявність перетворювача напруги дозволяє забезпечити могутній спалах незалежно від типу і якісних характеристик первинного кола системи запалювання, а так само забезпечити стабільність потужності спалаху при високих обертів двигуна. Підключення тахометра здійснюється до ланцюга з'єднання переривника (комутатора) з котушкою запалювання. Синхронізація стробоскопа здійснюється ємнісний прищіпкою з підвищеною чутливістю, що закріплюється на високовольтному проводі свічки першого циліндра двигуна. Для вимірювання обертів необхідно подавати на вхід тахометра сигнал типу меандр зі шпаруватістю 50 - 80% і амплітудою не менше 9 вольт (наприклад від з'єднання переривника, комутатора з котушкою запалювання, або від датчика «Холла»). При неможливості підключення до зазначених сигналам для вимірювання обертів за допомогою ємнісного синхронізатора закріплюється на високовольтному проводі свічки першого циліндра використовуйте «Мультітроникс М3 pro +». Режим роботи стробоскопа повторно-короткочасний (10 хв. Робота, 10 хв. Перерва).
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Multitronics» в категории «Стробоскоп диагностический»
Показать все модели