Нет в наличии
590 грн.
Наличные:
590 грн
Безнал:
708 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Multitronics DM11 - Универсальный тахометр

Мультитроникс DМ11 относится к новому поколению цифровых приборов на основе микропроцессора и рассчитан для работы на автомашинах с любым двигателем внутреннего сгорания, а так же для работы на автомашинах с дизельным двигателем имеющим генератор с W-выходом. Учитывая что прибор имеет программируемый и энергонезависимый коэффициент пересчета оборотов возможно применение его для индикации оборотов
Читать полностью
Технічні параметри:

Multitronics DM11 - Універсальний тахометр

Мультитронікс DМ11 відноситься до нового покоління цифрових приладів на основі мікропроцесора і розрахований для роботи на автомашинах з будь-яким двигуном внутрішнього згоряння, а так само для роботи на автомашинах з дизельним двигуном, що мають генератор з W-виходом. Враховуючи, що прилад має програмований і енергонезалежний коефіцієнт перерахунку оборотів можливе застосування його для індикації оборотів будь-якого типу двигуна при забезпеченні зазначених нижче технічних характеристик. Він дозволить вам точно відрегулювати обороти холостого ходу, вибирати оптимальні режими руху і перемикання швидкостей.

Прилад розрахований на роботу з будь-якими системами електромеханічного та електронного запалювання. Режим усереднення показань дозволяє більш точно виставити обороти холостого ходу для старих, нерівномірно працюючих двигунів, показники яких на холостому ходу сильно змінюються. Прилад має незалежну пам'ять встановлених режимів роботи: коефіцієнта оборотів, режимів усереднення і яскравості, що дозволяє зберігати встановлені параметри після відключення живлення.

Напруга живлення: від +8 до +16 вольт.
Струм: не більше 100 мА
Діапазон вимірювання обертів: 10 - 9990 об / хв
Похибка вимірювання обертів для Х: при оборотах менше 3000 об / хв - +/- 10 оборотів, понад 3000 об / хв - не більше 1,5%
Діапазон вимірюваних частот: min - 0,033-33 Гц, max - 2,97-2970 Гц
Можливі значення коефіцієнта корекції обертів: «класика» помножити на «Х» (1-9) поділити на «У» (1-9), «класика» поділити на десяткове число «Х.У» (1.1-9.9)
Діапазон робочих температур навколишнього середовища: від -30 до +40 градусів
Габарити: 34 х 40 х 16 мм

USB
Нет
Подсветка
белая
Применение
Легковые
Съемная панель
Нет

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Multitronics» в категории «Бортовой компьютер»
Показать все модели