Нет в наличии
752 грн.
Наличные:
752 грн
Безнал:
902 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

GAMMA GF 911 - программатор

Совместимость
Программатор GF911 предназначен для обновления микропрограмм маршрутных бортовых компьютеров и комбинаций приборов.

Перед производителями электроники часто встаёт проблема обновления программного обеспечения. Новые требования рынка, выпуск различных модификаций электронных систем, исправление выявленных в процессе эксплуатации ошибок требуют реализации «удаленного программирования».
Читать полностью
Технічні параметри:

GAMMA GF 911 - програматор

Сумісність
Программатор GF911 призначений для оновлення мікропрограм маршрутних бортових комп'ютерів і комбінацій приладів.

Перед виробниками електроніки часто постає проблема оновлення програмного забезпечення. Нові вимоги ринку, випуск різних модифікацій електронних систем, виправлення виявлених в процесі експлуатації помилок вимагають реалізації «віддаленого програмування». Розробники «FERRUM» не залишилися осторонь від цього процесу і пропонують у своїх виробах настільки зручний сервіс.

Тепер дилери та споживачі відчувають велику захищеність і на ділі оцінили оперативність технічної підтримки. Все, що для цього треба - мати програматор GF 911 від групи компаній «FERRUM» і персональний комп'ютер з USB портом. Процедура перепрограмування детально описана в керівництві і не викликає ускладнень у користувачів. Бортові комп'ютери «GAMMA» з можливістю діагностики електронних систем автомобіля по праву оцінені тисячами користувачів. Вони стали незамінними помічниками в дорозі і увійшли до стандартного набору водія. Але для поглибленої діагностики електроніки автомобіля одного бортового комп'ютера все-таки мало. Тим більше, що з кожним роком складних електронних систем на автомобілі стає все більше. До системи управління двигуном додалися АБС, ЕМУР, подушки безпеки, системи обмеження доступу та багато іншого. Проблема діагностики цих систем на станціях техобслуговування стає актуальною. На ринку є ряд пропозицій різних діагностичних систем, що відрізняються як за ціною, так і за функціоналом. ТОВ «FERRUM» пропонує споживачеві вироби, в яких оптимізовано співвідношення "ціна-якість-функціонал" і які знайшли свою нішу на ринку діагностичного обладнання.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «GAMMA» в категории «Бортовой компьютер»
Показать все модели