Аксессуары раздела фонари Maglite STAR для 2С или 2D в блистере LMSA201R


Нет в наличии
145 грн.
Наличные:
145 грн
Безнал:
174 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MAGNUM STAR для 2С или 2D в блистере LMSA201R - Запасная лампочка

Трудно найти фонарь более популярный чем американский Маглайт – образец истинной надежности и качества, практически не имеющий аналогов в мире. Именно маглайтовский фонарь используют спасатели, пожарные, полицейские не только в США, а и во многих странах Европы.  Маглайт – это не просто водонепроницаемый и  противоударный осветительный прибор, а и средство самообороны, что
Читать полностью
Технічні параметри:

MAGNUM STAR для 2С або 2D в блістері LMSA201R - Запасна лампочка

Важко знайти ліхтар більш популярний, ніж американський Маглайт - зразок істинної надійності і якості, практично не має аналогів у світі. Саме маглайтовський ліхтар використовують рятувальники, пожежники, поліцейські не тільки в США, а й у багатьох країнах Європи. Маглайт - це не просто водонепроникний і протиударний освітлювальний прилад, а й засіб самооборони, що обумовлюється високоміцною конструкцією.

Асортимент цього бренду настільки широкий, що здатний задовольнити навіть найвибагливішого користувача. Однак при всій різноманітності виробник радує не тільки надійністю і якістю продукції, що випускається, а й вибором аксесуарів до неї.

До лінійки ліхтарів 2С або 2D інженерами ТМ Маглайт передбачено використання ламп типу Krypton White Star. Однак так само до вищевказаних ліхтарів можна придбати запасну лампочку професійного призначення Magnum Star, що забезпечує вражаюче точкове і розсіяне світіння.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Maglite» в категории «Аксессуары раздела фонари»
Показать все модели