Салонный фильтр MAHLE LA75


Заканчивается
237 грн.
Наличные:
237 грн
Безнал:
284 грн
247 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MAHLE LA75 - Фильтр салона

Большинство современных автомобилей комплектуются салонными фильтрами. Их главная задача состоит в задерживании частиц пыли, вредных веществ сгорания топлива и аллергенов, от попадания в салон автомобиля. При несвоевременной замене фильтрующего элемента, в воздух попадает большое количество бактерий, что негативно сказывается на здоровье водителя и пассажиров.
Компания Mahle является одним из мировых лидеров
Читать полностью
Технічні параметри:

MAHLE LA75 - Фільтр салону

Більшість сучасних автомобілів комплектуються салонними фільтрами. Їх головне завдання полягає в затримуванні частинок пилу, шкідливих речовин згорання палива і алергенів, від попадання в салон автомобіля. При несвоєчасній заміні фільтруючого елемента, в повітря потрапляє велика кількість бактерій, що негативно позначається на здоров'я водія та пасажирів.
Компанія Mahle є одним зі світових лідерів з виробництва фільтруючих елементів для легкових і вантажних автомобілів, а також сільськогосподарської та спецтехніки. Багаторічний досвід і власні розробки забезпечують високий попит, як на території України, так і в Європі. Салонні фільтри Mahle поставляються на конвеєр для первинної установки на чимало автомобілебудівних виробництв.
Салонні фільтри Mahle виготовляються на сучасному обладнанні і проходять жорсткий контроль якості, що не допускає потрапляння браку до кінцевого споживача. Фільтруючий елемент здатний вловлювати найдрібніші частинки пилу і утримувати їх протягом усього інтервалу між замінами. Дані фільтри розраховані на використання в самих екстремальних умовах, а їх ресурс відповідає стандартному інтервалу між ТО.

Высота
30
Длина
302
Ширина
198.5
Вид
Обычный
Бренд
MAHLE

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «MAHLE» в категории «Салонный фильтр»
Показать все модели