Моторное масло MOBIL Delvac MX 15W-40 20 л


Нет в наличии
1527 грн.
Наличные:
1527 грн
Безнал:
1833 грн
Приватбанк:
1560 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Mobil Delvac MX 15W-40 20 л - Моторное масло

Mobil Delvac MX 15W-40 – это высококачественное масло для дизельных двигателей, которое обеспечивает отличное смазывание современных дизельных двигателей и продлевает срок их службы. Как результат, этот продукт соответствует или превышает спецификации практически всех крупных европейских и американских производителей двигателей. Его высочайшие эксплуатационные свойства подтверждены на практике
Читать полностью
Технічні параметри:

Mobil Delvac MX 15W-40 20 л - Моторне масло

Mobil Delvac MX 15W-40 - це високоякісне масло для дизельних двигунів, яке забезпечує відмінне змазування сучасних дизельних двигунів і продовжує термін їх служби. Як результат, цей продукт відповідає або перевищує специфікації практично всіх великих європейських і американських виробників двигунів. Його високі експлуатаційні властивості підтверджені на практиці при експлуатаційних випробуваннях, які проводилися в різних умовах, у тому числі і в змішаних парках.

Передова технологія даного масла забезпечує виняткові експлуатаційні характеристики як сучасних дизелів з низьким рівнем викидів, так і більш старих, що працюють як на малосернистого, так і на високосірчистої паливі. Mobil Delvac MX 15W-40 об'єднує в собі суміш високоякісних базових масел з передовою системою присадок для підвищеного протидії загустеванию масла внаслідок накопичення сажі та дії високих температур, а також для забезпечення виняткової захисту отокісленія, корозії і утворення високотемпературних лакових відкладень.

Потужні дизельні двигуни з низьким рівнем викидів значно підвищують вимоги до моторних олив. Зменшення робочих зазорів двигунів призводить до зниження витрати масла і, відповідно, пакет присадок освіжається рідше. Внаслідок наближення до камери згоряння через більш високого розташування поршневих кілець масло піддається дії більш високої температури, що підвищує теплове навантаження на масло. Більш високий тиск упорскування палива й застосування більш пізнього вприскування підвищують ефективність згоряння, і, отже, робочу температуру двигуна, а також призводять до збільшення потрапляють в масло сажових частинок, що утворюються в процесі згоряння.

Тип
Минеральное
Вязкость SAE
15W-40
Объем
20 (л)
Двигатель
дизельный
По типу применения
грузовые авто
Допуск Caterpillar
Cat ECF-2
Допуск Cummins
CES 20077, CES 20076, CES 20072, CES 20071
Допуск Mack
MACK EO-M PLUS, MACK EO-N
Допуск MAN
MAN M 3275-1
Допуск Mercedes Benz, Chrysler, Dodge, Jeep
МВ 228.3
Допуск Renault
RLD, RLD-2
Допуск Volvo
VDS-3, VDS-2
Производство
Финляндия

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MOBIL» в категории «Моторное масло»
Показать все модели